Anasayfa / Cariduros Fajardo / Cariduros Fajardo – Leones De Ponce İddaa Tahmini 05.09.21

Cariduros Fajardo – Leones De Ponce İddaa Tahmini 05.09.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Cariduros Fajardo Cumartesi saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 181.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Fajardo 17 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ve kendisine A grubunda 5. sırada yer bulabildi. Ancak play-off yarışından 3 adım geride kalmış durumdalar. Halen şansları devam ediyor çünkü rakiplerine göre 5 maç eksikleri var. Son 5 maçlarından 3 tanesinde bizlere tempolu ve yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerini hatırlatırken, son maçta deplasmanda olmalarına rağmen güçlü rakipleri Quebradillas’ı da aynen bu senaryoyla 88-95 ile geçtiklerini de belirtelim. O maçta Gilberto Clavell 18 sayı, Kazan’dan hatırlayacağınız Holland 16 sayı ve Andujar 15 sayı, 7 ribaund ile etkili olmuşlardı. 

Ponce ise 20 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırdı ve kendisine A grubunda 3. sırada yer buldu, ligin kalbur üstü takımlarından biri konumundalar. Onların da son 4 maçlarına baktığımızda Fajardo gibi tempo ve bol skorun hakim olduğunu görebiliriz. Bu maçlarda sırasıyla 215, 190, 198 ve 180 sayı sayı izlemiştik. Son maçta kendi sahalarında olmalarına rağmen Mayaguez’e 86-94 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta De Jesus 16 sayı, 2 ribaund ve Cruz Paris 14 sayı ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Kadro kalitesi ve oynanan basketbol seviyesi anlamında sezon boyunca Ponce rakibinden iyi durumdaydı ama son haftalarda Fajardo kendisini geliştirmeye başladı ve maç eksiğini bu performansla kapatırsa play-off potasına girebilir. Diğer taraftan iki takımın da son haftalarda savunmada yumuşak kaldıklarını, hücumda ise tempoyu arttırdıklarını gördük. Bu maçta da üretim konusunda sorun yaşamayacaklarını, karşılıklı olarak 90 baremini geçmelerinin şaşırtıcı olmayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (181.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …