Anasayfa / Cariduros Fajardo / Cariduros Fajardo – Leones de Ponce İddaa Tahmini 21.07.22

Cariduros Fajardo – Leones de Ponce İddaa Tahmini 21.07.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Cariduros Fajardo Perşembe günü saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 189.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Fajardo seriye zaten dezavantajlı başlamıştı normal sezon grubunu 3. sırada bitirdiği için. Nitekim şuana kadar evlerindeki 2 maçı kazandılar ama deplasmanda 3 maçlarını kaybettikleri için avantajı ellerine geçiremediler. Şimdi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ki kazansalar bile son maç yine deplasmanda oynanacak. Serideki 5 maçta da üretim anlamında sorun yaşamadıklarını ama savunmalarının yumuşak kaldığını gördük.

Ponce ise seriye saha avantajı ile başlayan taraftı ve bunu da şimdiye kadar çok iyi kullandılar. Evlerindeki 3 maçı da kayıpsız geçtikleri için avantajlarını korudular, 3-2 öndeler ve artık yarı final bileti için sadece 1 galibiyete ihtiyaçları var. Onlar adına da serinin hücum anlamında çok verimli geçtiğini gördük. Ama deplasmandaki iki maçlarında savunmada sorun yaşadıkları da bir gerçekti elbette. O maçlarda potalarında 105 ve 108 sayı görmüşlerdi. 

İki takım adına da zor bir seri oluyor ve iki takım da şuana kadar evinde hata yapmadı. Serideki bir diğer ortak nokta ise yüksek tempoda oynanan maçlar izlememiz ve skor üretimi konusunda iki takımın da verimli maçlar çıkarmasıydı. Bu maçta da farklı bir senaryo göreceğimizi sanmıyorum. Bir tarafta De Jesues, Oliver, Omot, diğer tarafta Jones, Andujar, Holland gibi silahlar varken karşılıklı olarak 95 bareminin altında kalmalarını beklemiyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (189.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …