Anasayfa / Caxias do Sul / Caxias – Pato İddaa Tahmini 18.09.23

Caxias – Pato İddaa Tahmini 18.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Torneo Interligas turnuvasında oynanacak mücadelede Caxias Pazartesi günü saat 01:00’da Pato ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Brezilya ekibi Caxias bu turnuvadaki ilk 2 maçında siyah ile beyaz gibi farklı sonuçlar elde etti. Önce Regatas’a direnseler de 5 sayı farkla kaybettiler sonra da Riachuelo’yu tam 22 sayı farkla geçerek adeta kendilerine geldiler. Koç Barbosa yönetimindeki kadrolarına baktığımızda Kenny Dawkins, Alejandro Konsztadt, Diego Conceicao takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Bir diğer Brezilya ekibi Pato ise ilk 2 maçını kaybetti bu turnuvada. Ancak iki maçta da direnç seviyelerinin oldukça yüksek olduğunu, son topa kadar direndiklerini görmüştük. Önce Riachuelo’ya 4 sayı ve sonra da Regatas’a son nefeste 2 sayı farkla kaybetmişlerdi. Koç Leite’nin ekibinde Fabricio Verissimo, Victor Silva, Arthur Pecos, Bernardo Rocha takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

İki Brezilya ekibinin kapışmasını izleyeceğiz bu hazırlık maçında. Özellikle Pato ilk 2 maçta istediğini alamamış, Arjantin temsilcilerine çok iyi direnmesine rağmen sonunu getirememiş, galibiyetle tanışamamıştı. Caxias ise 2 maçtan bir galibiyet alsa da rakibine karşı çok zorlanmış, zaten diğer maçı da farklı kaybetmişti. Dolayısıyla bu maçta da Pato’nun direncini kırmakta problem yaşayacaklarını düşünmek yanlış olmaz. Çekişmeli bir maç olmasını bekliyorum ve bu nedenle de Pato lehine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.61
Hovarda Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …