Anasayfa / Genel / Cedevita Karpos Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

Cedevita Karpos Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

24 Şubat Cuma günü Adriyatik ligde Hırvatistan temsilcisi Cedevita Makedonya temsilcisi Karpos’u ağırlıyor. İddaa’da oranlar belirlenmemiş. Yurtdışında ise Karpos lehine 21.5 handikap açılmış ve toplam sayı baremi ise 168 olarak belirlenmiş.

Koç Mrsic’in ekibi Eurocup’dan elendikten sonra tamamen ABA’ye konsantre durumdalar ve şuanda 17 galibiyetle 2.sırada yer alıyorlar. Kızıl Yıldız’ı bir kenara bırakırsak ligde Cedevita, Partizan ve Buducnost arasında güzel bir kapışma var 2.sıra için. Son 4 maçlarını kazanmış olan Cedevita istim üstünde. Şuanda Boatright tartışmasız takımın lideri ve çok formda. Bilan da Amerikalı guardın en önemli yardımcısı şuanda. Adriyatik Lig’de kendi sahalarında oynadıkları 11 maçtan 8 galibiyet çıkardılar. Hücum konusunda ligin en efektif takımı konumundalar, rakip potalara maç başına 89 sayı gönderiyorlar. Yüksek tempoda oynuyorlar ve açık alanda etkili bir takımlar. Boatright da bu süratli arabanın direksiyonunda yer alıyor ve sürekli yüksek hızlarda kullanıyor arabasını. Savunmada ise orta halli bir takımlar potalarında maç başına 80 sayı görüyorlar.

Makedonya temsilcisi Karpos 9 galibiyetle Mega Leks ile beraber 9.sırayı paylaşıyorlar ve play-off’a 8.sıradan katılabilmek için savaşıyorlar. Ancak sıralamadaki yerleri sizi aldatmasın, ABA’in en zayıf takımlarından bir ve oynadıkları basketbol da pek tat vermiyor. Ocak ayının ikinci yarısı ile biraz toparlanmışlardı ve 4 maçlık bir seri yakalamışlardı. Ama 2 haftadır farklı kaybediyorlar, tabi bu kayıpların zirve takımlarından Buducnost ve Kızıl Yıldız olduğunu da hatırlatmam gerekli. Hücumda fena değiller 80 sayı buluyorlar ortalamalarda. Önemli oyuncularından Vrkic’i sakatlığa kurban verdiler. Labovic ve Perry şuanda takımın en önemli skor opsiyonları. Savunmada ise ligin kötü takımlarından biriler ortalama 84 sayı görüyorlar potalarında.

Açılan 21.5 handikap bana biraz tehlikeli ve riskli geliyor. Yüksek tempoda oynayan ve 80 sayıları rahatlıkla üreten iki takımın mücadelesinde ilk etapta üst seçeneği yakın görünse de Karpos’un Vrkic’in yokluğunda skor potansiyelinin düştüğünü de gördük, son 2 maçta 61 sayı bulabildiler sadece. 168 sayı bana yüksek geliyor, Cedevita 90 sayıları bulsa da Karpos’un 80 sayılara gelmesi zor.

Alt 168 / 1.88 (bets10)

İddaada açılmadı.Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir