Anasayfa / Adriyatik Ligi / Cedevita Olimpija – FMP Beograd İddaa Tahmini 13.05.23

Cedevita Olimpija – FMP Beograd İddaa Tahmini 13.05.23

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Cedevita Olimpija Cumartesi günü saat 20:00’da FMP Beograd ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışlar.

Cedevita normal sezonu 4. sırada bitirerek iddiasını kanıtlamıştı zaten. Seride ise dişli rakipleri FMP karşısında zorlandılar şuana kadar. Evlerinde 87-77 ile kazanarak avantajlarını korusalar da deplasmanda rakibin güçlü hücum performansına karşı savunmada sınıfta kalmışlar ve 96 sayı atmalarına rağmen kaybetmişler, serinin eşitlenmesine engel olamamışlardı. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Yine en güvendikleri isimler Ferrell-Adams ikilisi olacak. 

FMP normal sezonu 5. sırada bitirerek sürpriz bir performansa imza attılar şuana kadar. Nitekim bu seride de güçlü rakipleri karşısında deplasmanda kaybetseler de evlerinde kazanarak kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Şimdi Slovenya’da tamam mı devam mı diyecekler. Son maçta tam 102 sayı atarak özel bir hücum performansı sergilemişlerdi, o mçata Beech 26 sayı, 5 ribaund, Stepanovic 24 sayı, 6 ribaund ve Manning 21 sayı, 6 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var ve net olarak Cedevita maçın favorisi. Ferrell-Adams guard ikilisinin yanı sıra ellerinde Muric ve Omic gibi tecrübeli isimler de var. Dolayısıyla evlerinde oynamanın da avantajıyla beraber kalite farkını tekrar ortaya koyacaklarını, yine tempoyu yüksek tutup hücumda etkili olacaklarını düşünüyorum. FMP’de Beech, Stepanovic, Manning üçlüsünün liderliğinde atarak direnecektir. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (167.5) – 1.53
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …