Anasayfa / Basketbol Haber / Cedi Dünyanın En İyileri ile Çalıştı

Cedi Dünyanın En İyileri ile Çalıştı

Salı gecesi Cedi Osman için çok özel bir çalışmada yer aldı. Eski takım arkadaşı Lebron James, son şampiyon Kevin Durant ve tüm sezon boyunca en çok konuşulan isimlerden biri olan Kawhi Leonard ile birlikte Los Angeles’ta UCLA’in salonunda çalışma fırsatı yakaladı.

Böylelikle Cedi’nin sezon sonunda neden Lebron’a özel bir teşekkür mektubu yazdığını ve iki oyuncunun arasındaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Lebron’un ev sahipliğinde yapılan bu özel çalışmada milli yıldızımız dünyanın en iyi 3 kısa forveti ile birlikte vakit geçirme fırsatı buldu. Bu saatler boyunca elde ettiği öğretilerin neredeyse koca bir sezona bedel olduğunu söylemek abartı olmayacaktır.

Zaten şu fotoğraf karesi durumu net bir şekilde özetliyor.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 12.12.2018

NBA’de çarşamba sabaha karşı Türkiye saatiyle 04:00’da Houston Rockets evinde Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. …