Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Cedi Osman’ın NBA 2K Gücü Belli Oldu!

Cedi Osman’ın NBA 2K Gücü Belli Oldu!

NBA’deki temsilcilerimizden Cedi Osman’ın NBA 2K19 oyunundaki ratingi belli oldu.

NBA’deki temsilcimiz Cedi Osman, Cleveland Cavaliers formasıyla ikinci sezonuna artmış bir rol ve daha büyük beklentilerle giriyor. NBA 2K’nın da Cedi’den beklentileri yüksek gibi gözüküyor.

Ligdeki 30 takımın ilk beş oyuncularının oyundaki ratingi resmen belli oldu ve Cedi de Cavaliers‘ın ilk beşinde kendisine yer buldu. Genç oyuncumuzun oyundaki ratingi ise 75 olarak belirlendi.

2K, Cedi’nin Cavaliers’ın ilk beşinde kısa forvet pozisyonunda oynamasını bekliyor. Cedi’nin ilk beşteki diğer arkadaşlarının güçleri de şöyle:

Collin Sexton – 76

JR Smith – 75

Kevin Love – 86

Tristan Thompson – 76

Kaynak: EurohoopsHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – Türkiye İddaa Tahmini 16.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Yunanistan’ın ev sahipliğinde düzenlenecek turnuvada Sırbistan Cuma saat 18:00’da Türkiye ile …