Anasayfa / Çekya Milli Takımı / Çekya – İtalya İddaa Tahmini 19.06.21

Çekya – İtalya İddaa Tahmini 19.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları için oynanacak eleme maçları önce Almanya’da düzenlenen VTG Supercup turnuvası kapsamında Çekya Cumartesi saat 18:00’da İtalya ile karşılaşacak. Bets10 Çekya lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Çekya buraya önemli eksiklerle geldi ve gelen haberlere göre Vesely, Bohacik, Hruban, Satoransky gibi isimler bu turnuva sonrasında takıma dahil olacaklar. Çekler Kanada’nın Victoria kentindeki grupta millilerimiz ile aynı grupta yer alıyorlar, bu nedenle yakından takip etmeye çalıştığımız bir ekip. Turnuvanın ilk maçında ev sahibi Almanya’ya 95-62 gibi can sıkıcı bir skorla yenilmişlerdi. Sirina 14 sayı ve Peterka 11 sayı ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimlerdi. Balvin 6 sayı ve Schilb 5 sayı ile hayal kırıklığı yaratmıştı. 

İtalya ise Datome, Belinelli, Galinari gibi önemli silahlarından, artı Milano ve Bologna’nın kadrosunda yer alan yerli isimlerden yoksun olmasına karşın halen iyi bir kadroya sahip. Koç Sachetti yönetiminde artık birbirini iyi tanıyan, oturmuş bir takımları var. Turnuvanın ilk maçında da zayıf rakipleri Tunus karşısında hata yapmadılar ve 82-56 gibi net bir skorla kazanarak kalite ve tecrübe farkını sahaya yansıttılar. Adı Fenerbahçe’yle anılan Polonara 15 sayı, 7 ribaund ile öne çıkarke Serie A’nın MVP’si Tonut da ona 14 sayı ile eşlik etmişti farklı galibiyette. 

Vesely ve Satoransky gibi 2 yıldızı yokken Çekya’nın İtalya gibi ekol takımlara karşı direnmesi zor görünüyor ki bunu ilk maçta Almanya karşısında da gördük. Bu maçta da şansları bence yok. İtalyanlar yavaş yavaş ritm bulan Melli’yi de bu maçta devreye sokarak yine Polonara ve Tonut liderliğinde galibiyete ulaşacaklardır. Çift haneli farklarla rahat kazanmalarını beklediğim maçta alternatif olarak önerim ise Çekya için açılan baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.87
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …