Anasayfa / Brillantes / Centauros – Brillantes İddaa Tahmini 03.08.22

Centauros – Brillantes İddaa Tahmini 03.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Centauros Çarşamba günü saat 02:30’da Brillantes ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Centauros ligin istikrarlı ve iddialı takımlarından biri, 10 maçlarından 7 tanesini kazandılar. Son 4 maçlarını üst üste kazanarak da bunu gösterdiler. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise önce Guaros’u 6 sayı farkla sonra da 30 Temmuz’daki son sınavlarında tekrar Guaros’u 83-64’lük skorla farklı geçmeyi başarmışlardı. O son maçta Araujo 19 sayı, 17 ribaund ile yıldızlaşırken, Fernandez 17 sayı, 5 ribaund, Vargas 15 sayı, 5 ribaund ve Pena 14 sayı, 4 asist ile öne çıkan diğer isimlerdi. 

Brillantes ise 8 maçtan 3 tanesini kazanabildi ve ligin zayıf halkalarından biri desek yanlış olmaz. Üst üste 4 maçlarını da kaybetmiş olmalarına rağmen ardından 31 Temmuz’daki son maçlarında evlerinde oynamanın avantajıyla Broncos’u 77-72 ile geçmeyi bilmişlerdi. Son 2 deplasman maçlarında ise Trotamundos’a 67-62 ve Zulia’ya ise direnseler de 92-91 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Centauros ligin iddialı takımlarından biri. Son haftalarda da üst üste galibiyetler alarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Brillantes ise ligin vasat takımlarından biri. Evet son haftalarda kendi seviyelerindeki rakiplere karşı direndiler ama bu kez karşılarında çok daha güçlü bir rakip var. Centauros’un evinde hata yapmayacağını, sürprize izin vermeyeceğini ve çift haneli farklarla net bir galibiyet alacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …