Anasayfa / Brillantes / Centauros – Brillantes İddaa Tahmini 04.08.22

Centauros – Brillantes İddaa Tahmini 04.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Centauros Perşembe günü saat 02:30’da Brillantes ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Centauros lligin iddialı ekiplerinden biri, nitekim 11 maçlarından 7 tanesini kazanarak da ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi zaten. Üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra ise dün konuk ettikleri bu maçtaki rakipleri Brillantes’e karşı direnseler de 69-75 ile kaybetmişler ve güzel serilerine son vermek zorunda kalmışlardı. Hücumda zorlandıkları o maçta Pena 16 sayı, 9 ribaund, Araujo 10 sayı, 6 ribaund ve Arengo 10 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Brillantes ise 9 maçtan 4 tanesini kazanabildi ve ligin orta şekerli takımlarından biri. Ancak son 2 maçlarını kazanarak çıkışa geçtiler kibu maçlardan birinde daha dün iyne bu sahada rakiplerini 6 sayı farkla geçmeyi başarmışlar, önemli bir sürprize imza atmışlardı. 75 sayı üreterek kazandıkları o maçta Silva 18 sayı, Ali 14 sayı, 3 aist ve Charles 10 sayı, 9 ribaund ile takımını zafere taşıyan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında puan tablosunun aksine sahada oynanan basketbol adına ciddi farklar olmadığını daha dün yeni oynanan maçta gördük. Brillantes bu sahada rakibini 69-75 ile geçmişti. Ancak bu sefer işin boyutunun farklı olacağını, Centauros’un tekrar bir sürprize izin vermeyeceğini ve reaksiyon göstereceğini tahmin ediyorum. Yine de riski azaltmak adına handikapı galibiyetlerine değil diğer galibiyetlerine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.41
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …