Güncel
Anasayfa / Chalon Saone / Chalon Saone – Strasbourg İddaa Tahmini 03.10.20

Chalon Saone – Strasbourg İddaa Tahmini 03.10.20

Fransa JeepElite Pro A 3. maç gününde Chalon Saone Cumartesi saat 21:45’de Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 159.5 olarak belirlemiş.

Chalon Saone sezona istediği gibi başlayamayan ekipler arasında yer alıyor. Önce içerde Pau Orthez’e son topta 76-78 sonra da deplasmanda Cholet’e 91-73 ile farklı kaybettiler. Koç Espinosa’nın koltuğu sallantıda artık ve şiddetle bir galibiyete ihtiyaçları var. Aslında ellerinde D.J. Cooper, Myles Hesson, Gelabale, Sim ve Buckner gibi hem kaliteli hem de tecrübeli isimler var ama özellikle savunmada bir türlü sistemi oturtabilmiş, disiplini sağlayabilmiş değiller.

Strasbourg ise koç Tuovi yönetiminde yeniden yapılanmaya gitti ve ellerindeki yeni isimlerin fazlalığı nedeniyle henüz adaptasyon sürecini tamamlayamadılar. Skor üretiminde pek sorun yaşamadılar ilk maçta ama onların da savunması henüz çok yumuşak ki deplasmanda Le Mans’a 91-79 ile yenilmişlerdi. Colson, Wainwright, Brandon Jefferson, Toupane, Bohacik, Morin, Lansdowne gibi önemli skor opsiyonlarına sahipler.

İki takım da tecrübeli isimlerle harmanlanmış geniş kadrolara sahipler. İlk maçlardaki en büyük problemleri savunma direnciydi. Bu maçta da birbirlerini yüksek tempoda bol skor üreterek zorlamalarını bekilyorum. Bir tarafta Cooper, diğer tarafta Lansdowne zaten açık alanı seven oyun kurucular ve bu maçta da bizlere bol bol geçiş hücumu ve hızlı hücum izleteceklerini, karşılıklı olarak 80 sayıları geçebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (159.5) – 1.50 
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Igokea İddaa Tahmini 24.10.20

Adriyatik Ligi 4. hafta maçında KK Split Cumartesi saat 20:00’da Igokea ile karşılaşacak. Bets10 toplam …