Anasayfa / Chalons-Reims / Chalons Reims – Strasbourg İddaa Tahmini 09.01.22

Chalons Reims – Strasbourg İddaa Tahmini 09.01.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 15. hafta mücadelesinde Chalons Reims Pazar saat 20:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Reims ligin vasat ekiplerinden biri, 14 maçlarından sadece 4 tanesini kazanabildiler ki son 5 maçlarından 4 tanesini kaybederek de ne kadar formsuz olduklarını göstermişlerdi. Temel problemlerinin de savunma olduğunu söyleyebiliriz, ortalama 87 sayı görüyorlar potalarında bu sezon. Son 5 maçlarından 3 tanesinde ise bu ortalamanın da üstünde sayılar yediklerini görmüştük, sırasıyla Monaco’dan 90, Le Mans’dan 100 ve son olarak geçen hafta Paris’den 94 sayı yemişlerdi bu maçları kaybederken. 

Strasbourg ise hem BCL hem de Pro A’nın formda ve iddialı takımlarından biri bu sezon. Pro A’daki son 4 maçlarından 3 tanesini kazandıalr ve toplamda 8 galibiyete ulaşarak ilk 4 yarışının önemli adaylarından biri olduklarını da göstermiş oldular. Özellikle tempolu basketbolları ve yüksek skor potansiyelleri dikkat çekiyorlar, şuana kadar ortalama 85 sayı ürettiler. Son 2 deplasman maçlarında ise ortalamalarının da üstüne çıktıklarını görmüştük üretim konusunda. Önce Paris’e 95, sonra da Dijon’a 88 sayı göndermişlerdi. Haftaiçi 5 Ocak’ta oynadıkları BCL play-in eşleşmesi ilk maçında ise PAOK’a tam 105 sayı göndermişlerdi. 

İki takım arasında net bir seviye farkı olduğunu biliyoruz. Strasbourg, kadro kalitesi, tecrübe, sıralamadaki yeri ve form grafiği gibi bir çok alanda rakibinden önde bir ekip. Özellikle son haftalarda sergiledikleri yüksek hücum performansı ile dikkat çekiyorlar ki haftaiçi de BCL sahnesinde PAOK karşısında tam 105 sayı üreterek kazanmışlardı. Bu maçta da vasat rakipleri karşısında deplasmanda olmalarına rağmen kazanırken Eddie, Bohacik, Udanoh, Mitchell, Lansdowne gibi silahlar liderliğinde üretimde yine sorun yaşamayacaklarını, 85 baremini rahatlıkla geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (85.5) – 1.52
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Promitheas İddaa Tahmini 26.01.22

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde Gran Canaria Çarşamba saat 23.00’da Promitheas ile karşılaşacak. …