Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 12.03.23

Charlotte Hornets – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 12.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Charlotte Hornets Pazar günü saat 03:00’da Batı ekiplerinden Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 226.5 olarak açıklamışlar.

Hornets şuana kadar 22 galibiyet elde edebildi ve Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi. Matematiksel olarak play-in şansları devam ediyor olsa da pratikte yani sahada oynadıkları basketbol ve rakiplerinin durumu açısından bu pek mümkün görünmüyor. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ise 2 tanesinde bizlere 223’er sayı izletmişlerdi. Oubre, Rozier, Washington ve Hayward takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Rozier’in durumu maç saatinde belli olacak, Ball ise bildiğiniz üzere operasyon geçirdi, uzun bir süre forma giyemeyecek.

Jazz ise 32 galibiyet elde etti ve Batı’da 11. sırada yer alıyorlar, play-in potasından sadece averajla gerideler. Diğer taraftan onların da son maçlarda yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Son 4 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak bizlere bu paralelde mücadeleler izlettiler. O maçlarda sırasıyla 233, 248, 236 ve 255 sayı üretilmişti. Son maçta konuk oldukları Orlando’yu 124-131’lik skorla yenmeyi başarmışlardı. Son maçta olduğu gibi yine Sexton ve Clarkson’dan faydalanamayacaklar.

İki takım arasında kağıt üstünde kalite anlamında ciddi farklar yok, özellikle Clarkson ile Sexon Utah cephesinde eksikken. Bu nedenle taraf bahsi açısından zor bir maç olabilir. Taraf bahsine girmektense iki takımın da tempolu basketbollarına ve son maçlarda bizlere izlettikleri yüksek skorlu mücadelelere yönelmek daha doğru olacaktır. Charlotte cephesinde Oubre, Hayward, Washington ve Utah’da da Markkanen ile Horton-Tucker bu maçı üste taşıaybilecek isimler konumundalar. 

İddaa Oranı: ÜST (226.5) – 1.46
Betroad Oranı: ÜST (226.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden New York Knicks Salı günü saat 02:30’da Batı ekibi Houston Rockets …