Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Detroit Pistons İddaa Tahmini 13.11.23

Chicago Bulls – Detroit Pistons İddaa Tahmini 13.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Pazartesi günü saat 03:00’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 110.5 olarak belirlemişler. 

Bulls son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve toplamda 9 maçın ardından sadece 3 galibiyette kalarak beklentileri karşılayamadı şuana kadar. Bununla beraber son 2 maçta sonuçlardan bağımsız olarak Jazz karşısında 130 sayı ve Suns karşısında ise 115 sayı üreterek aslında hücumda iyi durumda olduklarını gösterdiler. Patrick Williams ve Caruso’nun durumları maç saatinde belli olacak, başka bir eksikleri yok. 

Geçen sezon olduğu gibi Pistons yine konferansın zayıf halkalarından birisi. Çıktıkları 10 maçtan 8 tanesini kaybettiler ve temel sıkıntılarının savunma olduğunu söylemek yanlış olmaz, ortalama 114 sayı gördüler potalarında şuana kadar. Hatta son 3 deplasman maçlarını üst üste kaybederken potalarında bu ortalamının da üstünde sayılar görmüşlerdi potalarında; Thunder’dan 124, Pelicans’dan 125 ve Bucks’dan 120 sayı yemişlerdi. Duren, Joe Harris, Morris ve Bogranovic’den yine faydalanamayacaklar.

İki takım arasında sadece 1 galibiyetlik fark var puan tablosuna baktığımızda. Ama konu sahada oynanan basketbol ve kadro kalitesine gelince Bulls’un bir kaç adım önde olduğunu düşünüyorum. LaVine, DeRozan, Vucevic üçlüsünün Pistons’un zayıf savunması karşısında taraftar desteği ile beraber üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken 110 baremini de zorlanmadan geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (110.5) – 1.47
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (110.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Cedevita Olimpija – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde Cedevita Olimpija Çarşamba günü saat 20:30’da Hapoel Tel …