Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Sacramento Kings İddaa Tahmini (2) 16.03.23

Chicago Bulls – Sacramento Kings İddaa Tahmini (2) 16.03.23

NBA Doğu Konferansı temsilcisi Chicago Bulls Perşembe günü saat 03:00’da Batı ekibi Sacramento Kings ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.60 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.85 olarak belirlemiş.

Bulls son dönemde üst üste 2 maçını deplasmanda kazanarak 31 galibiyete ulaştı ve 11. sırada yer aldı, play-in potasından sadece 1 adım uzaktalar artık. Ancak evlerindeki performasnlarının sıkıntılı olduğunu da biliyoruz son dönemde, üst üste Suns’a 21 ve denk rakiplerinden Pacers’a 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Green ve Ball’dan yine faydalanamayacaklar, Caruso’nun durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Kings ise son dönemin formda takımlarından birisi. Topladıkları 40 galibiyetle Batı’da 3. sırada yer alıyorlar, 2. sıradaki Grizzlies’ı sadece 1 adım geriden takip ediyorlar. Bunun yanında deplasman karnelerinin de çok iyi olduğunu biliyoruz, evden uzaktaki son 4 maçlarını üst üste kazandıklarını biliyoruz. 12 Mart’taki son deplasman sınavlarında Suns gibi önemli bir rakibi 9 sayı farkla geçerek formda olduklarını bir kez daha göstermişlerdi. Lyles ve Holmes’dan bu maçta faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında belki kağıt üstünde ciddi farklar yok ama konu sahada oynanan basketbol seviyesine ve form grafiğine gelince Kings’in bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ellerinde Fox, Huerter, Sabonis, Barnes gibi önemli silahlar var. Evet Bulls da onlara Vucevic, Butler, LaVine gibi isimlerle karşılık verecektir, direnecektir ama Kings’in evden uzakta da ne kadar iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Ben zorlanacaklarını düşünsem de kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.60
Best10 Oranı: MS 2 – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …