Anasayfa / Adriyatik Ligi / Cibona Zagreb – Igokea İddaa Tahmini 01.04.22

Cibona Zagreb – Igokea İddaa Tahmini 01.04.22

Adriyatik Ligi 25. hafta mücadelesinde Cibona Zagreb Cuma saat 19:00’da Igokea ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 153.5 olarak belirlemiş.

Hırvat ekibi geçtiğimiz sezonların aksine bu kez düşme potasından yeteri kadar uzak kaldı, güvenli sularda yer almayı başardılar. Şuana kadar 9 galibiyet topladılar ve düşme hattından 3 adım uzaktalar. Bununla beraber üretim konusunda sınırlı bir takım olduklarını da biliyoruz, her ne kadar ortalamaları 77 sayı olsa da son maçlarda bunu yakalama konusnuda problemleri devam ediyor. Bu bağlamda son 2 maçlarında da düşük skorlar çıkmıştı, sırasıyla 152 ve 155 sayı üretilmişti. Son olarak güçlü rakipleri Buducnost’a konuk olmuşlar ve 90-65 ile kaybederek hücumda sınıfta kalmışlardı. 

Igokea ise yeni statüde kendisine 5. sıradan play-off bileti kapmış bir takım. 23 maçtan 13 tanesini kazandılar ve son 5 maçlarından 4 tanesini galibiyetle kapatarak formda olduklarını göstermişlerdi. Üretim konusunda onlar da ligin orta halli takımları arasında yer alıyorlar, ortalama 78 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Diğer taraftan iyi bir savunma takımı olduklarını da biliyoruz. Son 3 maçlarından bu paralelde düşük skorlar izlemiştik. Sırasıyla 146, 153 ve 150 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Elbette iki takım arasında net anlamda bir siklet farkı var ve play-off yarışında iyi bir sıralama kovalayan Igokea maçın favorisi deplasmanda olmasına rağmen. Ancak bu maçta taraf bahsine yönelmektense iki takımın da son haftalarda bizlere izlettikleri düşük tempolu, kısır maçları dikkate almak daha az riskli olacak. Bu maçta da özellikle Igokea’nın savunma anlamında öne çıkacağını, sınırlı bir takım olan Cibona’yı 65-70 bareminde tutabileceğini, bu senaryonun da bizleri toplam baremden alt seçeneğine götüreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (155.5) – 1.57
Rexbet Oranı: ALT (153.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …