Anasayfa / Arjantin Ligi / Ciclista Olimpico – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 29.06.24

Ciclista Olimpico – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 29.06.24

Arjantin Ligi yarı final serisi 3. maçında Ciclista Olimpico Cumartesi günü saat 04:00’da Instituto de Cordoba ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Olimpico normal sezonu 3. sırada tamamladıktan sonra çeyrek finalde rahat bir seri oynamış, Platense’y, 3-0 ile süpürmüştü. Ancak bu seride saha avantajları olmadığı için ilk 2 maçı deplasmanda oynamak zorunda kalmışlar ve o maçları kaybetmişlerdi. Hanelerine yazacağımız olumlu konu ise ilk maçta iyi direnmiş olmaları, sadece 4 sayı farkla kaybetmeleriydi. İkinci maçı ise 9 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. 

Cordoba ise normal sezonu 2. sırada bitirdiği için seriye saha avantajıyla başlayan taraftı ve bunu da en iyi şekilde kullandılar, evlerindeki ilk 2 maçı kazanarak seride 2-0 öne geçtiler, artık final biletinden sadece 1 galibiyet uzaktalar ve üst üste 2 maçı deplasmanda kaybetseler de karar maçını yine evlerinde oynamanın avantajına sahip olacaklar. Serideki 2. maçı evlerinde 9 sayı farkla yendiklerini hatırlatalım. 

Olimpico seride 2-0 önde ve artık kalan 3 maçı üst üste kazanmak zorundalar, hata yapma şansları kalmadı! Üstelik bu maçların ikisi evdeyken sonuncusu, eğer ortaya kadar gidebilirlerse yine deplasmanda olacak. Rakibin 2-0 önde olmasıyla beraber rehavete kapılacağını düşünüyorum ve bu sayede de Olimpico’nun tamam mı devam mı maçı olmasının verdiği yüksek motivasyonla artı taraftar desteğiyle beraber bu kez düşük farkla da olsa kazanabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …