Anasayfa / Caribbean Storm Islands / Cimarrones del Choco – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 02.07.24

Cimarrones del Choco – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 02.07.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Cimarrones del Choco Salı günü saat 03:40’da Caribbean Storm Islands ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Choco son 2 maçını üst üste kazanarak 7 galibiyete ulaştı ama ilk 4 yarışında şansları kalmadı, rakipler ile aralarındaki fark tam 10 galibiyete çıkmış durumda… Diğer yandan evlerindeki son 2 maçlarını üst üste kazanırken hücumda da etkili performanslar sergilediklerini görmüştük ortak nokta olarak. Bogota’yı önce 98-95 sonra da 90-71 ile geçmişlerdi o maçlarda. 

Storm Islands ise son 4 maçtan 3 galibiyet çıkarmıştı. Bu sayede de kendilerine 19 galibiyetle 2. sırada yer buldular. Hatta lider Norte’den bir maçları eksik, yakın takiplerini sürdürüyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta üst üste gelen galibiyetlerin yanı sıra yüksek tempo ve bol skorun da ön planda olduğunu belirtelim, o maçlarda bize 176 sayı ve 201 sayı izletmişlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunun da bize söylediği üzere bir siklet farkı var. Ama Choco’nun son maçlarda üst üste galibiyetler almış olması ve hedeflerinin kalmamasından dolayı rahat oynamaları bu maçta handikap bahislerini riskli kılıyor. Bunun yerine iki takımın da son haftalarda sergiledikleri yüksek tempo ve hücum odaklı basketbola konsantre olacağım. Misafir takımın 80 sayı, ev sahibinin de 75 baremini geçebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (157.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …