Anasayfa / Çin Milli Takımı / Çin – Porto Riko İddaa Tahmini 02.07.19

Çin – Porto Riko İddaa Tahmini 02.07.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Çin Salı saat 13:45’de Porto Riko ile karşılaşacak. İddaa Çin lehine 30.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 27.5 olarak açıklamış.

Çin turnuvanın zayıf halkalarından biri ve ilk 2 maçta sırasıyla Sırbistan’a 49, Fransa’ya 63 sayı farkla sadece yenilmediler, tam anlamıyla darma dağın olmuşlardı. Bu maçı gurur meselesi yapıp, ilk maçlarda yedikleri farkları biraz olsun unutturmaya çalışacaklarını düşünüyorum. Ufak bir hatırlatma burada eleme yok yani 4.olan da üst tura çıkacak ama çapraz eşleşmede diğer grubun birincisi ile eşleşecek.

Porto Riko da ilk 2 maçını kaybederek bu maça geldi, artık tek iddiaları grubu 3.bitirerek çapraz eşleşmede grup birincisi yerine grup ikincisi ile karşılaşmak olacak. İlk maçta Fransa’da 23 sayı fark yeseler de ikinci maçta güçlü Sırbistan’a geriden gelerek iyi direnmişler ve son topta 1 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Aslında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söylemek yanlış olmaz. Evet Porto Riko kalite olarak bir adım önde ama Çin de mücadele gücü olan bir takım ve karşılarında nispeten denk bir takım bulunca ilk 2 maçın acısını çıkarmak isteyeceklerini, direneceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle tercihim Çin lehine açılan handikapı yanıma almak olacak.

İddaa Oranı: MS 1 (+30.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+27.5) / 1.79
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Hapoel Tel Aviv – Maccabi Haifa İddaa Tahmini 05.07.20

İsrail Winner Ligi 26. hafta mücadelesinde Hapoel Tel Aviv Pazar saat 19:25’de Maccabi Haifa ile …