Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Çin – Tayvan İddaa Tahmini 01.07.22

Çin – Tayvan İddaa Tahmini 01.07.22

2023 FIBA Dünya Kupası Avustralasya B grubu 4. maçında Çin Cuma günü saat 10:10’da Tayvan ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Çin kıtanın güçlü takımlarından biri ve bunu da bu eleme grubunda şimdiye kadar net olarak gösterdiler. İlk 3 maçlarından ikisini kazandılar. Bu maçı da kazanarak 2. tur biletini garantilemek istiyorlar. Şuana kadar yakaladıkları başarılı sekansta öne çıkan özellikleri savunma sertliği oldu. Şuana kadarki 3 maçta rakiplerine ortalamada sadece 71 sayı izni verdiler. 30 Haziran’daki son maçlarında ise güçlü rakipleri Avustralya karşısında da iyi direnmişler ama 76-69 ile kaybetmişlerdi.

Tayvan ise kıtanın zayıf halkalarından biri. Zaten bunu bu grupta da gördük, 3 maçın tamamını kaybettiler ve bu maçı da kaybetmeleri durumunda ikinci tur şansları tamamen ortadan kalkacak. Temel sorunlarının üretim olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. Şuana kadarki 3 maçta ortalamada sadece 68 sayı bulabilmişlerdi. Son maçlarında 28 Şubat’ta güçlü Avustralya’ya 71-90 ile farklı kaybetmekten kurtulamamışlardı.

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Ama handikaplar çok yüksek açılmış ve açıkçası bence riskli. Evet Çin net favori ama ne kadar fark atacaklarını öngörmek zor. Bunun yerine Çin’in sert savumasına ve Tayvan’ın üretimdeki kısır performansına güvenerek bu maçın da düşük skorlu geçeceğini düşünmek daha doğru seçenek olacaktır. Bu nedenle de tercihimi toplam baremden alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ALT (160.5) – 1.73
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …