Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 22.11.22

Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 22.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 03:00’te Atlanta Hawks ile Rocket Mortgage FieldHouse’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 222.5 olarak belirlemiş.

Cleveland Cavaliers 5 maçlık mağlubiyet serisine sahipti. Charlotte’u konuk ettikleri maçta bitime 30 saniye kala 7 farkla öndelerdi fakat basit hatalar dolayısıyla maç uzamıştı. Uzatmada ise bir kez daha iyi bir iş çıkardılar ve gelen galibiyetle birlikte bu sezon uzatmaya giden 4 maçı da kazanmış oldular. Caris LeVert’ın sakatlık nedeniyle erkenden noktaladığı maçta eksiklerle dolu Miami’yi darmaduman ettiler ve 113-87’lik bir galibiyete imza attılar.

Atlanta Hawks ise dominasyondan uzak bir performans sergilediği Toronto mücadelesinde bitime 2 dakika kala 7 sayı geriye düşse de karakter koyarak maçı uzatmaya götürdü. Uzatmada ise bitime 3.8 saniye kala çizgiden skoru eşitleyen Toronto’ya karşı 3 saniyede harika bir oyunla topu karşı potaya götürerek takım halinde basketi bulmaya başardılar. 124-122 biten karşılaşmanın sonucunda 10. galibiyetlerine ulaşmış oldular.

Doğu konferansının 3 ve 4. sırasında bulunan iki ekibin de 10 galibiyet, 6 mağlubiyeti bulunuyor. Şu ana kadar benzer performanslar sergilediler. Cleveland Cavaliers biraz daha Donovan Mitchell’a bağlı oynarken Atlanta Hawks takım içinde daha başarılı bir performans sergiledi. Bugün tarafların kazanma ihtimalini birbirine çok yakın görüyorum. Hatta maçlarının %25’i uzatmaya giden Cleveland bize bir uzatma daha izletirse şaşırmam. Tercihimi ise takımları 110’u geçmesini beklediğim için üstten yana yapacağım.

Eksikler:

Cleveland: Dean Wade (belirsiz), Caris LeVert (belirsiz)
Atlanta: Bogdan Bogdanovic

İddaa Oranı: ÜST (222.5) – 1.52
intobet Oranı: ÜST (222.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …