Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 20.02.21

Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 20.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, Cumayı Cumartesiye bağlayan gece saat 03:00’te Denver Nuggets ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maçın handikaplarını deplasman ekibi aleyhine 6.5 olarak belirlemiş.

Son 8 maçını kaybeden ve ligdeki en uzun mağlubiyet serisine sahip olan Cleveland Cavaliers, keskin bir biçimde düşüş yaşıyor. Oynadıkları ilk 21 maçta %50’ye yakın bir galibiyet yüzdesine sahiplerdi ve iyi de bir performans sergiliyorlardı. Fakat ardından Larry Nance’in de sakatlanmasıyla birlikte bir türlü toparlayamadılar. Bu 8 maçın 7’sini en az 17 sayı farkla kaybederek korkunç bir ortalama yakaladılar. Kevin Love takımla birlikte antrenmanlara çıkmaya başladı. Onun gelişi belki bir kıpırdanma yaratır.

Ligin en çok sakat isme sahip takımlarından bir başkası olan Denver Nuggets, üst üste 3 maç kazandıktan sonra deplasmanda oynadığı 2 maçı da kaybetti. Bu iki maçta ortalama 38 sayıyla oynayan Jokic’e Murray ortalama 30 sayıyla destek verdi fakat üçüncü ve dördüncü ismi bulmakta çok fazla sıkıntı yaşadılar. Washington maçında son anlarda gelen fırsatları değerlendirememeleri 2 farkla mağlup olmalarına neden oldu. Yakında dönmesi beklenen sakat isimlerinin yanı sıra, Will Barton’ın durumu da maç saatinde belli olacak.

Cleveland Cavaliers felaket bir dönemden geçiyor. Gelen gidenden fark yiyen ekip 8 gün önce Denver deplasmanından da 38 farklık bir mağlubiyetle dönmüştü. O maçta oynayan bazı isimlerin sakat olması Denver’ın temposunu biraz düşürme potansiyeline sahip olsa da, Denver’ın mutlak favori olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Cleveland’ın bu oyunla Denver karşısında ayakta kalma ihtimalini çok düşük olarak görüyorum.

Eksikler:

Cleveland: Kevin Love, Matthew Dellavedova (belirsiz), Andre Drummond, Larry Nance, Taurean Prince
Denver: Paul Millsap, Will Barton (belirsiz), PJ Dozier, Garry Harris

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.60
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Chicago Bulls İddaa Tahmini (2) 04.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Chicago Bulls …