Anasayfa / Genel / Cleveland Cavaliers Miami Heat Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mart 2017

Cleveland Cavaliers Miami Heat Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mart 2017

7 Ocak günü Cle. Cavaliers evinde Miami Heat’i ağırlayacak. İki gün önce Miami Heat evinde 28 sayı fark attığı Cavaliers’e konuk olacak. Müsabaka Türkiye saati ile 03:00’da başlayacak. İki takımın performansları aynı sayılır, son haftalarda bir gün kazanıp ertesi gün kaydediyorlar. İnişli çıkışlı bir durumları var. İddaa bu maç için 9,5 handikap ve sayı limiti olarak 216,5 sayı belirlemiş.

Cavaliers takımında sakat oyunculara baktığımızda sayının yüksek olduğunu görüyoruz. Shumpert’in durumu maç saatinde belli olacak. Irving, James, Bogut’ın 6 mart tarihinde oynayabilecek hale gelecekleri konuşuluyor. Smith’in 16 mart tarihinden önce dönmesi beklenmiyor. Love’ın dönüşü ise daha uzun 1 Nisan tarihinden önce dönüşü beklenmiyor. Son maçta Irving, James, Smith, Bogut’un oynamaması takımı kötü etkiledi bu durumun skora yansıması ise 28 sayı fark oldu. Aslında ilk periyot dengeli geçmişti, Miami ev sahibi olmanın verdiği avantaj ile 2. Periyottan itibaren farkı açmayı başardı. Bu karşılaşmada eksiklerin bazılarının geri döneceğini düşünüyorum. Miami için işler aynı oranda iyi gitmeyecektir. Ev sahibi olmanın verdiği avantaj ile daha çekişmeli bir maç bekliyorum. Cavaliers’in istatistiki verilerine bakacak olursak, evinde %50 handikaplı kazanma oranına sahip, 112 sayı ile karşı potayı sallarken, kendi potalarında ortalama 103 sayı görüyorlar. Cavaliers üçlük atışlarında NBA ortalamasının üzerinde olarak %41 başarılı durumda. NBA ortalamasının %32 olduğunu düşünürsek güzel bir rakam olarak karşımıza çıkmakta. Son karşılaşma da üçlük atışlarında istenilen başarıyı yakalayamadı. Bu karşılaşmada durumun aynı olacağını düşünmüyorum.

Miami Heat takımında eksik oyuncu McRoberts gözüküyor, Cavaliers’e karşıda yerini alamadı, 15 mart tarihinden önce dönmesi beklenmiyor. Miami evinde cavaliers’e karşı tarihi bir skor elde etti. Bu skorda rakibin sakat oyuncularının etkisi tabiki büyük. Miami son maçta pota altında fazla kalarak rahat sayı bulmayı başardı. Cavaliers’in ilk periyottaki mücadelesini bu sefer bütün maç boyunca karşısında görecektir. Koç bu durum için bir miktar savunmayı ön plana çıkaracaktır diye düşünüyorum. Verilere baktığımızda, handikaplı kazanma oranının %54 olarak gerçekleştiğini , 99 sayı atıp 102 sayı yediklerini görüyoruz. Dragic son maçta 23 sayı bularak takımda en skorer isim olmayı başardı. İyi bir oyuncu bu maçtada kazanmak için elinden geleni yapacaktır.

Sakat oyuncuların dönüşünden dolayı tercihim İY1 olacaktır. Miami son maçtaki şansı bu karşılaşmada bulamayacaktır.

Kendinizi üzecek bahislerden kaçınmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

İY1 (5,5) Oran: 1.70 (İddaa)Hakkında Ali Osman Çayırcı

Merhabalar, 1986 yılında bir Ege köyünde dünyaya geldim. İlköğretim ve lise eğitimimi Denizli'de tamamladım. Üniversite için ise Manisa da aldık soluğu. Ülkemizde en bilinen sporunu bende sevdim, sokakta, çamurda koştuk peşinden meşin yuvarlağın. İlköğretimden itibaren ligleri de takip etmeye ve izlemeye başladım. Basketbol benim için hep daha heyecanlıydı, hızlıydı, zamanın her saniyesinin önemli olduğunu gösteren bir spor dalıydı. Oynamayı hep denesem de vasat bir oyuncu oldum. Sevdiğim ve oynayamadığım içinde sıkı bir takipçi oldum. İlerleyen yıllarda NBA benim için bir tutku oldu. Amerika'da yaşadığım dönemde bu tutku katlanarak arttı. Her oyunda şans faktörü olsa da istatistik performans ve olasılıklar benim için hep önemli oldu ve olmaya devam edecek.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir