Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 31.10.22

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 31.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 01:00’de New York Knicks ile Rocket Mortgage FieldHouse’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını deplasman ekibi lehine 2.5 olarak belirlemiş.

Cleveland Cavaliers son olarak konuk olduğu Boston Celtics maçından da istediğini alarak 5 maçta 4 galibiyete ulaştı. Maçın son hücumunda çizgiden 1/2 yapmasalar belki de normal sürede kapatacaklardı ama Washington maçında da olduğu gibi çok olgun bir uzatma performansı sergileyerek galibiyete ulaştılar. Caris LeVert de Donovan Mitchell da 41 sayı atarak toplam 82 sayı performansına imza atarak tarihi bir ikili oyun çıkardılar. Şu an için son derece formda olduklarını söyleyebiliriz.

New York Knicks ise Memphis mağlubiyeti sonrası üst üste 3 galibiyet almıştı. Ardından konuk oldukları Milwaukee Bucks’a diş geçiremediler ve 119-108 mağlup oldular. Onlar da Cleveland gibi sezonun beklenmedik başlangıçlarından birini yaptılar ellerindeki mutevazı kadroya rağmen. Üç farklı oyuncu ortalama 18-19 bandında sayı ürettiği için hücum çeşitlilikleri nispeten daha fazla oluyor. Şu ana kadar ligdeki en iyi bench katkılarından birini alan ekipte uzun rotasyonu ise pek kaliteli durmuyor.

Lige iyi başlayan iki doğu ekibinin mücadelesinde Cleveland Cavaliers 6. maçında 5. galibiyetini arıyor olacak. Donovan Mitchell zaten çok formda ve 5 maçta 30 sayı ortalamasını tutturmayı başardı. Geride kalan kadrodan da 6-7 isim istikrarlı bir skor üretimi başarınca bu seneye iyi bir giriş yaptılar. New York Knicks de kesinlikle küçümsenmeyecek derecede formda gözüküyor. Fakat Cleveland’ın bu maç özelinde daha ön planda olduğunu düşünüyorum.

Eksikler:

Cleveland: Darius Garland, Ricky Rubio, Dylan Windler
New York: Quentin Grimes

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8
 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Oklahoma City Thunder ile FedEx Forum’da …