Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini (2) 16.03.23

Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini (2) 16.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Perşembe günü saat 02:30’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Cavs bu sezonun iddialı takımlarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 71 maçtan 44 galibiyet alarak da bunu gösterdiler, 4. sırada yer alıyorlar. Evlerindeki son 3 maçta üst üste kazanırken zayıf Detroit’i ve dişli rakiplerden Raptors ile Boston’u da yenmeyi başarmışlardı. 15 Mart’taki son sınavlarında ise konuk oldukları alt sıra ekiplerinden Hornets’ı 104-120 ile yenmeyi başarmışlardı. Mithcell bu maçta dönüyor, Rubio ile Allen’dan ise faydalanamayacaklar. 

Sixers da ligin en formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve ne kadar formda olduklarını gördük. Şuana kadar 45 galibiyet elde ettiler ve 3. sırada yer alıyorlar. Deplasmanda da son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını biliyoruz, sırasıyla Bucks, Pacers, Wolves gibi engelleri evden uzakta olmalarına rağmen devirmişlerdi. 13 Mart’taki son maçlarında ise konuk ettikleri Wizards’ı 112-93 ile farklı geçmişlerdi. Bu maçta önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Konferansın iki iddialı ve denk diyebileceğimiz ekibinin karşılaşmasını izleyeceğiz. Ancak bu denkliğin bozulabileceği bir kaç önemli faktör var. Öncelikle Allen kadroda olmayacağı için Cavs’ın Embiid savunmasındaki en önemli silahından yoksun olacağını belirtmek gerekli. Bunun yanında Sixers her ne kadar deplasmanda da olsa rakibinden daha formda daha diri olan taraf. Sadece Embiid değil, Harden, Harris, Maxey gibi önemli silahları da var Sixers’ın ve onların liderliğinde bu deplasmandan galibiyet çıkarmalarını bekliyorum ki 16 Şubat’daki son karşılaşmalarında da evlerinde oynamanın da avantajıyla kazanmışlardı zaten. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
intobet Oranı: MS 2 – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …