Anasayfa / Genel / Cleveland Cavaliers Toronto Raptors Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Mayıs 2017

Cleveland Cavaliers Toronto Raptors Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Mayıs 2017

NBA çeyrek finallerinde Utah-Clippers serisi dışında bütün maçlar sonuçlandı. Batı Konferansı’nda yarı finalin ilk perdesi Cleveland Cavaliers Toronto Raptors maçıyla açılıyor. Quicken Loans Arena’da oynanacak olan maç Pazartesi gecesi 02:00’da başlayacak. İddaa kodu 980 olan maçın handikapları şimdiden açıklanmış durumda. Buna göre bu maçın iddaa handikapları 7.5 sayı ile Toronto tarafında. Bu maç için alt-üst bareminin 209.5 olarak açıklandığını görüyoruz.

Lebron James’li Cleveland bu sene de tıpkı geçen sene olduğu gibi şampiyonluğun en önemli iki adayından biri durumunda. Herkes yine muhtemel bir Cleveland Golden State finali bekliyor. Cleveland’ın o aşamaya gelmesi için öncelikle Toronto serisini ve sonrasında Boston-Washington eşleşmesinden gelecek olan rakibi konferans finalinde devirmesi gerekiyor. Cleveland takımı NBA normal sezonunu Boston’un arkasında 2. Sırada tamamladı. Bu yine de onlar için çok problem değil gibi duruyor. Cleveland playofflara çok formda başladı. Zaten genelde bu aşamada bir anda seviye yükseltebilen bir ekip. Bunu çeyrek finaldeki eşleşmede çok bariz bir şekilde görmüş olduk. Güçlü İndianaPacers’i 4-0 ile süpürdüler. Şunun altını çizmek gerekiyor ki Cleveland büyük bir takım olmanın avantajı ile bir şekilde maçlarını kazanıyor; fakat bu 4 maçın toplamına baktığımız zaman oluşan farkın sadece 16 olduğunu görüyoruz. Savunması pek güven vermeyen Cleveland son çeyreklerde rakibini oyuna hep ortak etti. Farkın 20’ye yaklaştığı maçlarda bile Cleveland büyük seriler yemekten kurtulamadı.

Kanada temsilcisi Toronto oldukça ateşli bir taraftar grubuna sahip. Salonlarında çok iyi bir playoff atmosferi oluşuyor. Bu takım genelde normal sezonda çok iyi oynayıp playoff aşamasında teklemeye başlıyordu. Aslında ilk turu geçmelerine rağmen bu tedirginlik yine üzerlerindeydi. Özellikle Lowry bu tip maçlarda gereken katkıyı veremiyor. Milwauke Bucks takımını seride 4-2 ile geçmeyi başardılar. Deplasmandan 2 maç çalabilmeleri onlar adına oldukça pozitif bir nottu. Cleveland’ın İndiana serisinden gerekli dersleri alarak bu maçta rakibinin geri gelmesine izin vermeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (7.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (7.5) / 1.91

 Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir