Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – Washington Wizards İddaa Tahmini 18.03.23

Cleveland Cavaliers – Washington Wizards İddaa Tahmini 18.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 02:30’da Washington Wizards ile Rocket Mortgage FieldHouse’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 222.5 olarak açıklamış.

Cleveland Cavaliers her ne kadar son maçta Philadelphia’ya karşı kaybetmiş olsa da son 7 maçlık süreçte 5 galibiyet toplamıştı. 44-28’lik dereceyle hem aşağının hem yukarının üç maç uzağında, 4. sırada bulunuyorlar. Sezonu burada bitirme ihtimalleri son derece yüksek. Son üç maçı kaçıran Jarrett Allen bu gece de forma giyemeyecek ve ilk beşteki yerini Lamar Stevens’a verecek. Stevens her ne kadar yetersiz kalsa da takım oyununa daha çok odaklandıkları için bir şekilde açığı kapatabiliyorlar.

Washington Wizards pek olumlu bir hava içerisinde değil. Her ne kadar 32-37’lik dereceyle 10. sırada bulunsalar da Detroit galibiyeti öncesi üç maçta da çok kötü göründüler diyebiliriz. Fazlasıyla istikrarsızlar ve oyuncu kalitesi bakımından da Porzingis, Beal ve Kuzma gibi isimlere sahip olsalar da tam anlamıyla başarıyı yakalayamıyorlar. Bu süreçte işlerinin zor olduğunu düşünüyorum. 

iki ekip bir ay önce karşılaştığında Cleveland 114-91’lik skorla gülen taraf olmuştu deplasmanda. Bu kadar süre geçmiş olsa da pek bir şeyin değiştiğini söyleyemeyiz. Cleveland iyi oyununa devam ederken Washington bloklar halinde kazanıp kaybetmeye devam ediyor. Bu geceki mücadelede de Cleveland’ın üstün oynamasını bekliyorum. Washington ise her ne kadar Detroit galibiyetiyle moral bulsa da skorda sıkıntı çeken bir ekip. Cleveland’ın tempoyu forse edeceği, düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Eksikler:

Cleveland: Jarrett Allen
Washington: Xavier Cooks

İddaa Oranı: ALT (222.5) – 1.53
intobet Oranı: ALT (222.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …