Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Cluj Napoca – Brescia İddaa Tahmini 23.11.22

Cluj Napoca – Brescia İddaa Tahmini 23.11.22

7DAYS EuroCup A grubu 5. hafta mücadelesinde Cluj Napoca Çarşamba günü saat 20:30’da Brescia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.

Cluj organizasyonun yeni takımlarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 4 maçtan birini kazanabildiler ve alt sıralardan kurtulmak istiyorlar ki play-off yarışından sadece 1 adım uzaktalar. Milli aradan önce çıktıkları son 2 maçta da gördüğümüz üzere yüksek tempoda oynamaya ve savunmada sorunlar yaşamaya devam ediyorlar. Bu maçlarda bizlere 165 ve 173 sayı izletmişlerdi. Bircevic, Sanders, Richard, Guzman, Meindl liderliğinde skor üretiminde sorun yaşamayan bir takım konumundalar.

Brescia ise şuana kadar beklentileri karşıladı, ligin orta şekerli takımlarından biris. 4 maçlarından 2 tanesini kazanabildiler. Maç başına 80 sayı üretiyorlar ve hücum performansları iyi durumda. EuroCup sahnesindeki son deplasman maçlarına baktığımızda ise kendi ortalamalarını da aştıklarını gördük, Ulm’u normal süresi 83-83 biten mücadelde uzatma sonunda 90-98 ile geçmişlerdi. Haftasonu oynadıkları son Serie A maçında da 83 sayı üreterek kazanmışlardı. Della Valle, Petrucelli, Massinburg takımın öne çıkan skor opsiyonları. 

İki takım arasında hem tecrübe hem de kalite anlamında ufak da olsa farklar var, Brescia rakibinden bir adım önde. Ama deplasmanda olmalarıyla beraber bu maçta handikap ya da taraf bahisleri riske girmiş durumda. Bunun yerine Cluj’un yüksek tempoyu özellikle evinde forse etmesi, Brescia’nın da bu tempolarda rahatlıkla 80 sayılara çıkmasını dikkate alarak tercihimi toplam bareme göre üst seçeneğinden yana kullanacağım. Bir tarafta Sanders, Richard, Guzman, Meindl, diğer tarafta Della Valle, Petrucell, Massinburg gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini zorlanmadan aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …