Anasayfa / Cocodrilos / Cocodrilos – Diablos İddaa Tahmini 23.06.24

Cocodrilos – Diablos İddaa Tahmini 23.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Cocodrilos Pazar günü saat 02:00’da Diablos ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cocodrilos ligin en formda en diri takımı. Çıktıkları son 5 maçın tamamını kazandılar ve bu sayede de 15 galibiyetle kendilerine zirvede yer buldular. Evlerindeki performanslarına baktığımızda da istim üstünde olduklarını görüyoruz, 4 galibiyetlik bir seri içindeler. Son olarak 18 Haziran’da konuk ettikleri Panteras’ı 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 20 Haziran’daki son sınavda da deplasmanda olmalarına rağmen Guaira’yı 11 sayı farkla yendiklerini hatırlatalım.

Diablos ise grubun en zayıf halkası… Son 5 maçlarını üst üste kaybettikleri gibi toplamda da 17 maçtan sadece ama sadece 3 galibiyet çıkarabildiklerini hatırlatalım! Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise 5 maçtır kazanamadıklarını gördük, son 3 maçlarından ikisinde rakiplere çift haneli farklarla 14 sayı ve 12 sayı ile, son maçta ise Marinos’a 5 sayı farkla teslim olmuşlardı. 

İki takım son olarak 22 Mayıs’da yine bu sahada karşılaşmışlar ve Cocodrilos kalitesini göstererek rakibine hiç fırsat vermeden tam 26 sayı farkla ezici bir üstünlük kurmuştu. Son dönemde sergiledikleri dominant basketbolu, Diablos’un da galibiyete hasret olduğunu düşündüğümüzde bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum açıkçası. Cocodrilos’un evinde yine rahat bir galibiyet alacağını, handikapı geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …