Anasayfa / Colonias Gold / Colonias Gold – Felix Perez İddaa Tahmini 26.06.24

Colonias Gold – Felix Perez İddaa Tahmini 26.06.24

Paraguay Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Colonias Gold Çarşamba günü saat 02:30’da Felix Perez ile karşı karşıya gelecek. Betroad toplam sayı limitini 150.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Colonias son 3 maçtan ikisini kaybetti ve bu nedenle de 2 galibiyette kaldı. Artık ilk 2 şansları kalmadı diyebiliriz çünkü bu maçı kazansalar ve Olimpia kaybetse bile aralarında ciddi bir averaj farkı var, kapanma şansı çok zayıf… Son 3 maçlarına baktığımızda ise kötü sonuçların yanı sıra düşük skorlar da diğer ortak noktaydı, bize sırasıyla 149 sayı, 125 sayı ve 149 sayı izletmişlerdi.

Felix ise grubun en zayıf takımı, zaten 5 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler ve ilk 2 şansları kalmadı. Bu maça da sadece formalite için çıkacaklar. Temel sıkıntılarının da savunma olduğunu biliyoruz, ortalamada sadece 69 sayı üretebildiler. Son 2 maçlarında da evlerinde olmalarına rağmen bu paralelde bize düşük skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 142 sayı ve 146 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında bir siklet farkı var evet ama Colonias’ın da bu maçı kazanması ilk 2 sıra yarışı için birşey ifade etmeyecek. Dolayısıyla takımların sadece formalite için sahada olacaklarını belirtmemiz lazım. Zaten bu da benim güven endeksimi düşüren nokta oldu. En azından birinin iddiası devam ediyor olsaydı savunma sertliğine daha fazla güvenirdim. Yine de karşılıklı olarak hücumdaki kısır performansı sürdüreceklerini, 75 bareminin altında kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ALT (150.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …