Anasayfa / Copenhagen Wolfpack / Copenhagen Wolfpack – Svendborg İddaa Tahmini 02.03.23

Copenhagen Wolfpack – Svendborg İddaa Tahmini 02.03.23

Danimarka Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Copenhagen Wolfpack Perşembe günü saat 21:15’de Svendborg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Wolfpack şuana kadar 17 maçtan 11 tanesini kazandı ama ilk 4 yarışında geriye düşmüş durumdalar, en yakın rakipleri ile aralarında 3 galibiyetlik bir fark oluştu. Ayrıca son 3 maçlarını da üst üste kyabettiklerini görüyoruz. Bu maçlardan evlerinde Vaerlose’a 22 ve deplasmanlarda Randers’a 36, bu maçtaki rakipleri Svendborg’a ise 29 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Mili aradan önceki o son maçta 100-71 gibi can yakıcı, kalp kırıcı bir skorla hezimete uğramışlardı bu maçtaki rakipleri karşısında!

Svendborg’un ise rakibinden de bir hatta iki adım kötü. Onlar 18 maçtan sadece 9 galibiyet çıkarabildiler ve ilk 4 yarışından tam 5 galibiyet uzaktalar! Ama son dönemde formda olduklarını da belirtelim. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar. Önce güçlü rakipleri Horsens’i deplasmanda 4 sayı ile sonra da bu maçtaki denk rakiplerinden Wolfpack’i saha avantajını da iyi kullanarak tam 29 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. 

İki takım daha yeni milli aradan hemen önce 15 Şubat’da karşılaşmışlar, o maçta Svendborg ev sahibi avantajını da kullanarak 29 sayı farkla dominant bir galibiyet almıştı. Bu maçta da durumun farklı olacağını düşünmüyorum. Belki Wolfpack evinde olduğu için biraz daha fazla direnebilir ama kazanmalarının pek mümkün olacağını sanmıyorum, hatta handikapta kalmalarını da beklemiyorum. Zaten ilk 4 şansları çok az ve ilk maçta rakipten aldıkları 29 sayılık farkın yaralarını da bu kadar kısa sürede sarmış olmaları sürpriz olur. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.53
intobet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.65
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …