Anasayfa / Correcaminos / Correcaminos – Fuerza Regia İddaa Tahmini 18.09.23

Correcaminos – Fuerza Regia İddaa Tahmini 18.09.23

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Correcaminos Pazartesi günü saat 02:00’da Fuerza Regia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 14.5 handikap belirlemişler. 

Correcaminos sadece grubun değil, ligin en zayıf takımlarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 10 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler… Evlerindeki son maçlarında ise formda Xalapa karşısında hiç varlık gösterememişler vem 18 sayı ile farklı kaybetmişlerdi… 14 Eylül’deki son sınavlarında ise konuk oldukları Mineros karşısında tamamen dağılmışlar ve 36 sayı farkla hezimete uğramışlardı!

Regia ise grubun en iddialı takımlarından birisi, hatta ligin güçlü şampiyonluk adaylarından birisi konumundalar. Nitekim şuana kadar çıktıkları 10 maçtan 9 tanesini kazanmayı bildiler. Deplasmandaki son 2 maçlarında üst üste Soles’i yenmişler, önce 13 sayı sonra da 22 sayı farkı yakalamışlardı. 14 Eylül’deki son sınavlarında ise konuk ettikleri Plateros’u tam 20 sayı farkla geçerek istim üstünde olduklarını gösterdiler. 

İki takım arasında elbette net bir seviye ve kalite farkı var. Correcaminos galibiyete hasret, ligin zayıf halkalarından birisi. Fuerza ise sadece grubun değil, tüm ligin en iddialı takımlarından birisi, güçlü şampiyonluk favorileri arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu maçta da kalite farkını sahaya yansıtmalarını bekliyorum. Deplasmanda olmaları onlar adına pek bir şey ifade etmeyecektir diye tahmin ediyorum, bir kez daha çift haneli farklarla rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.61
Bets10 Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Sırbistan – Japonya İddaa Tahmini 21.07.24

Belgrad’da Stark Arena’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Sırbistan Pazar günü saat 21:00’da Japonya ile karşılaşacak. Hem …