Anasayfa / Bucaros / Corsarios Cartagena – Bucaros İddaa Tahmini 29.06.24

Corsarios Cartagena – Bucaros İddaa Tahmini 29.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Corsarios Cartagena Cumartesi günü saat 01:05’de Bucaros ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Corsarios son 5 maçını üst üste kaybederken 25 maçtan sadece 6 galibiyet elde edebildiler. Diğer yandan evlerindeki son 3 maçlarını üst üste kaybederken, Barranquilla’dan tam 24 sayı ve 26 sayı fark yemişlerdi. Ama 28 Haziran’daki son maçlarında yine bu sahada Bucaros karşısında gayet iyi direndiklerini, 3 sayı farkla kaybettiklerini de hatırlatalım. O maçta Gunn 25 sayı, 4 ribaund, Carmona 14 sayı, 7 ribaund ve Paletta 13 sayı, 9 ribaund, 10 asist ile direnen başlıca isimler olmuşlardı. 

Bucaros ise son 3 maçından ikisini kaybetmiş olmasına rağmen topladığı 17 galibiyetle ilk 4 yarışında iddialı takımlardan birisi. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kaybederken son maçta ise belirttiğim gibi yine bu sahada konuk oldukları rakiplerini zorlansalar da savunma odaklı bir basketbol eşliğinde 3 sayı farkla da olsa yenmeyi başarmışlar, kötü gidişata dur demişlerdi. 

Elbette puan tablosunun bize söylediği üzere Bucaros bu maçın favorisi deplasmanda olmasına rağmen. Ancak daha dün oynanan maçta da gördük ki Corsarios evinde gayet dirençli bir basketbol oynadı. O maçı kaybetseler de son ana kadar skorda kalmışlardı. Bu performansın moraliyle Gunn, Carmona, Paletta üçlüsünün liderliğinde yine kolay lokma olmayacaklarını, kaybetseler de en azından handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …