Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Bayern Munich İddaa Tahmini 08.06.20

Crailsheim Merlins – Bayern Munich İddaa Tahmini 08.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvası A grubu mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazartesi saat 17:30’da Bayern Munich ile mücadele edecek. İddaa Bayern’in galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 165.5 olarak belirlemiş.

Crailsheim turnuvanın ilk maçında Gottingen karşısında beklenmedik bir mağlubiyet aldı. Özellikle savunmada çok sorun yaşadılar ve 78-89’luk skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Genç Hundt’ı savunmakta zorlandılar ki takımın en güvendiği isimlerden biri olan Russell beklentileri karşılayamadı. Zaten bu da hücumda potansiyellerine ulaşmalarını engelledi, normalde 90 sayıları rahat gören bir takımdı sezon askıya alınmadan önce.

Bayern de turnuvanın ilk maçında soğuk duş alan ekiplerden biriydi, Ulm karşısında savunmada sınıfta kaldılar ve 85-95 gibi can sıkıcı bir skorla kaybettiler. Sezonunun geneline nazaran serliğini kaybetmiş bir takım görüntüsü verdiler ki Djedovic ve Monroe’nun olmaması da onları düzen dışına itmiş durumda. Hücumda ise Lucic liderliğinde halen etkili bir takım olduklarını gördük elbette. İlk maçı kaybettikleri için artık hata yapma lüksleri azalmış durumda ki grubu ilk 2 sırada bitirip çeyrek finalde iyi bir eşleşme yakalayabilsinler.

Crailsheim cephesinde Russell’ın bu maçta kendisine geleceğini düşünüyorum ki Herrera ile Hawkins’in de formda olduğunu düşündüğümüzde Bayern’in ilk maçta yumuşak kalan savunmasına karşına 85 sayılara kadar çıkabileceklerini düşünüyorum. Ancak Bayern ilk maçı kaybettiği için bu maça daha fazla asılacaktır. Yine tempoyu yüksek tutacaklardır ama bu kez Zipser ile Lucic’in yanına Lo, Koponen, Barthel üçlüsünü daha istikrarlı bir şekilde koyarak 90 sayıları görebileceklerini, kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 & ÜST (163.5) – 1.62
Bets10 Oranı: MS 2 & ÜST (165.5) – 2.25
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Bilbao İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gran Canaria Cumartesi saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. İddaa …