Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.05.21

Crailsheim Merlins – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.05.21

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 3. maçında Crailsheim Merlins Pazar saat 19:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Merlins sezonu 5. sırada bitirdi ama karşısında şanssız bir eşleşme ile Bayern’i buldu. İlk maçta sert savunma karşısında darma dağın oldular ve sadece 66 sayı üretip tam 20 sayı fark yediler. İkinci maçta ise biraz daha toparlandılar hücumda, Bell-Haynes’den gelen 23 sayı, 5 ribaund, 6 asistlik katkı artı McNeace’den gelen 18 sayı, 6 ribaundluk ekstra performans 79 sayılara çıkmalarını sağladı ama yine Bayern’i 80 sayının altında tutamadıkları için kaybettiler. 

Normal sezonu tam olarak istediği gibi bitirmese de en azından 4. sırada yer alarak ilk turda ev sahibi avantajına sahip olan koç Trinchieri’nin öğrencileri bunu da ilk 2 maçta iyi kullandılar ve serinin Audi Dome’daki kısmını 2-0 ile hatasız geçerek buraya geldiler, artık bir galibiyet uzaktalar yarı finalden. İlk 2 maçta hücum performansları iyi durumdaydı, 80 sayının üstünde kaldılar ve son maçta zaman zaman zorlansalar da tecrübeli skorer Seeley’den gelen 33 sayı, 2 ribaund, 3 asistlik MVP perfomansı sayesinde 4 sayı farkla kazanmışlardı. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe seviyesi anlamında net farklar var. Bayern’in elinde Baldwin, Lucic, Zipser, Reynolds, Seeley gibi önemli bir beş var. Zaten ilk 2 maçta da bu isimler farklarını ortaya koyarak Merlins karşısında hata yapmadan 2-0 ile öne geçmelerini sağlamıştı. Şimdi bir galibiyete daha ihtiyaçları var ve Merlins’i havaya sokmadan, işi de daha fazla uzatmadan o galibiyeti bu maçta alarak 3-0 ile seriyi süpürüp adlarını yarı finale yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …