Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Frankfurt İddaa Tahmini 29.04.22

Crailsheim Merlins – Frankfurt İddaa Tahmini 29.04.22

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cuma saat 21:30’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Merlins 31 maçın ardından hanesine 16 galibiyet yazdırdı ve kendilerine averajla 8. sırada yer buldular, play-off yarışının içindeler. Ancak kalan 3 maçtan en az 2 tanesini kazanmalılar ki play-off biletini garantileyebilsinler. Üst üste 2 maçlarını ilk 4 ekiplerine kaybettikten sonra ge.en hafta konuk ettikleri denk rakiplerinden Gottingen’i 86-80 ile geçerek rahat bir nefes aldılar. O maçta Harris 20 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Caffey 18 sayı, 3 ribaund, Lewis 12 sayı, 6 ribaund ve Stuckey 12 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Frankfurt ise 32 maçın ardından hanesine sadece 7 galibiyet yazdırabildi ve bu sezon BBL’ye veda ederek Pro A’nın yolunu tutan ilk takım oldu. Bu maç ve son maça sadece formalite için çıkacaklar. Zaten son 5 maçlarından 4 tanesini de kaybetmişlerdi. Son olarak geçen hafta denk rakiplerinden Giessen’e kendi sahalarında son topa kadar direnmişler ama 75-76 ile kaybetmişler ve artık düşmeleri kesinleşmişti. O maçta tecrübeli isimler Cherry 16 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve McLean 11 sayı, 9 ribaund ile öne çıkmışlar ama yetersiz kalmışlardı. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de sezonun geri kalanındaki motivasyon anlamında net farklar var. Play-off yarışında kritik bir viraja giren Merlins, bileti garantilemek adına bu maçla başlayarak en az 2 maç kazanmak zorunda. Frankfurt’un ligden düşmesinin kesinleşmiş olması onların zaten kötü olan dirençlerini tamamen yok edecektir. Merlins’in Harris ve Caffey gibi formda skorerler liderliğinde evinde hata yapmayacağını, iddiası kalmamış rakibinin direncini rahat kırarak çift haneli farkları da yakalayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.46
Rexbet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Ayos Konyaspor – Aliağa Petkim Spor İddaa Tahmini 27.11.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 8. hafta mücadelesinde Ayos Konyaspor Pazar günü saat 13:00’da Aliağa …