Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Giessen İddaa Tahmini 27.03.21

Crailsheim Merlins – Giessen İddaa Tahmini 27.03.21

Almanya easyCredit BBL 25. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cumartesi saat 22:30’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Merlins 24 maçın ardından hanesine 17 galibiyet yazdırdı ve hedefledikleri ilk 4 yarışında bir maç eksiğiyle 2 galibiyet gerisindeler Oldenburg’un. Bu sezon evlerindeki performansları da iyi durumda, 12 maçtan 9 tanesini kazandılar iç sahada. Son 2 iç saha maçlarında güçlü rakiplerle karşılaşmışlar, lider Ludwigsburg’u 10 sayı farkla geçerken geçen hafta ise güçlü Bayern’e direnmelerine rağmen 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Black 21 sayı ile x-faktör olarak takımını sırtlarken, Lasisi de 14 sayı ile Bayern karşısında ayakta kalanlardandı.

Giessen ise 24 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildi ve ligin en zayıf halkalarından biri, Vechta ile beraber düşme potasında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de çok sıkıntılı tahmin edeceğiniz üzere, 12 maçtan 10 tanesini kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarına bakarsak sırasıyla Wurzburg’dan 19, Mitteldeutscher’den 21 ve Frankfurt’dan 3 sayı fark yediklerini görebiliriz. Son haftalarda hücumda da zorlandıklarını, sezon başındaki ritmlerini kaybettiklerini gördük. Artık atarak da direnemiyorlar.

İki takım arasında tıpkı puan tablosunda olduğu gibi net farklar var. Crailsheim bu ligin kalbur üstü takımlarından biri ve ellerinde Bell-Haynes, Radosavljevic,, Hilliard, Lasisi gibi önemli silahlar var. Giessen ise ligin zayıf halkalarından biri ve burada lider Ludwigsburg’u bile 10 sayı farkla devirmiş bir takımın onlar karşısında zorlanacağını düşünmek bana pek mantıklı gelmiyor. Crailsheim’ın zayıf rakibini çift haneli farklarla geçerek haftayı net bir galibiyetle kapatacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Brescia – Sassari İddaa Tahmini 18.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 28. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 13:00’da Sassari ile karşılaşacak. …