Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Hamburg Towers İddaa Tahmini 02.05.21

Crailsheim Merlins – Hamburg Towers İddaa Tahmini 02.05.21

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazar saat 19:00’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 163.5 olarak belirlemiş.

Crailsheim 31 maçın ardından hanesine 21 galibiyet yazdırdı ve 4. sıra için Oldenburg ile kapışıyor. Aralarında 1 galibiyet fark ama Crailsheim’ın da bir maçı da fazla. Dolayısıyla kalan maçlarda hata yapma lüksleri yok. Bu arada kaybettikleri her maç onların 5. sıradaki yerini sarsar ve bu da 6 ya da 7. sıraya inip Alba veya Bayern ile eşleşmelerini gerektirir, doğal olarak istemedikleri bir durum.da Son 3 maçlarından ikisini kazanarak biraz toparlanma sinyalleri verdiler ki son 2 maçlarında da bizlere sezon başında olduğu gibi tempolu, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi, sırasıyla 179 ve 171 sayı üretilmişti bu maçlarda.

Hamburg ise bu sezonun flaş takımı kuşkusuz. 31 maçlarından 20 tanesini kazandılar ve kendilerimne 7. sırada yer buldular. Kalan 3 maçlarını da kazanarak en azından 5. srıada yer alıp Alba ve Bayern eşleşmelerinden kaçmak istiyorlar haklı olarak. Ancak son 3 maçlarının ikisini kaybettiler, bir düşüş yaşadıklarını söyleyebiliriz. Bununla beraber onların da son 3 maçlarında tempolu, bol skorlu mücadeleler izlemiştik. Bu maçlarda sırasıyla 195, 178 ve 173 sayı üretilmişti. Yıldız isim Taylor’ın durumu maç saatinde belli olacak. 

Ligin play-off sıralamasını yakından ilgilendiren, iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. Takımların son haftalarda oynadıkalrı basketbola baktığımızda da bizlere tempolu, bol skorlu ve keyifli bir maç vaadettiklerini söylemek bence yanlış olmaz. Bir tarafta Bell-Haynes ve Stuckey, diğer tarafta Taylor oynamasa bile Kotsar ve Shorts gibi isimler eşliğinde karşılıklı olarak 80 sayıları geçeceklerini, çekişmenin savunmada hücum performanslarını tetikleyeceği bir maç bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (163.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – Strasbourg İddaa Tahmini 07.05.21

FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 yarı final maçında San Pablo Burgos Cuma saat 21:30’da Strasbourg …