Anasayfa / Cremona / Cremona – Sassari İddaa Tahmini 10.09.21

Cremona – Sassari İddaa Tahmini 10.09.21

İtalya Süper Kupa B grubu mücadelesinde Cremona Cuma saat 22:00’da Sassari ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Cremona yeni sezona koç Galbiati ile hazırlanıyor. Kadrodan ayrılan önemli isimler Lee, Williams ve Hommes’ın yerini doldurmaları elbette kolay olmadı. Sanogo, Tinkle gibi isimleri eklediler kadroya ve yine Poeta liderliğinde ayakta kalmaya çalışacaklar. Ama işleri epey zor olacak Serie A’da kalma hedefi doğrultusunda. Süper Kupa’daki ilk 2 maçlarında önce bu maçtaki rakipleri Sassari’ye deplasmanda 9 sayı farkla yenilmişler sonrasında denk rakiplerinden Varese’yi içerde 10 sayı farkla yenerek liderlik yarışında umutlarını sürdürmüşlerdi. O maçta Poeta 23 sayı, 6 asist ile takıma liderlik eden isim olmuştu.

Sassari ise yeni koçu Cavina ile sezona hazırlanıyor. Evet Spissu, Bilan, Happ ve Tillman gibi önemli isimleri kaybettiler ama halen ellerinde Bendzius, Burnell, Stefano Gentile gibi kaliteli isimler var. Kadrolarına da Anthony Clemmons, David Logan, Mekowulu, Tyus Battle gibi değerli parçalar eklediler. İyi bir takım kurduklarını Süper Kupa’daki ilk 2 maçı kazanarak da gösterdiler. Önce bu maçtaki rakipleri Cremona’yı içerde 9 sayı farkla sonra da Varese’yi 10 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçta Logan 21 sayı, Mekowulu 15 sayı ve Burnell 13 sayı ile galibiyetin mimarları olmuşlardı.

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var. Sassari kadrosunu yenilemiş olsa da Logan, Clemmons, Gentile, Bendzius gibi tecrübeli isimlere sahip olduğu için adaptasyon sürecini hızla geçebiliyor. Bunu da Süper Kupa’daki ilk 2 maçını kazanarak gösterdi. Cremona ise özellikle Hommes ve Williams’ın yerine dolduramadı. Dolayısıyla işleri zor olacak bu sezon. İlk maçta olduğu gibi Sassari’nin net bir galibiyet alacağını, handikapı aşacağını düşünüyorum. Alternatif olarak da toplam baremden üst seçeneğine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Alba Berlin – Petkim Spor İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 16:30’da Petkim …