Anasayfa / Cremona / Cremona – Torino İddaa Tahmini 30.12.18

Cremona – Torino İddaa Tahmini 30.12.18

İtalya Lega Basket Serie A 13.hafta mücadelesinde Cremona Pazar saat 21:05’de Torino ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Cremona bu sezonun Serie A’da etkili takımlarından biri ancak son haftalarda evlerinde istikrarsız bir performans sergilediler. Son 3 iç saha maçından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ki onda da Trieste’yi 9 sayı farkla yenebilmişlerdi. Son maçta ise 4 gün önce deplasmanda Brindisi’yi 4 farkla yenebildiler.

Torino’da ise sular nihayet biraz duruldu ve koç Brown ile anlaşarak yollar ayrıldı. Yerine taraftarın da istediği Galbiati getirildi. Onun gelişiyle biraz daha fazla reaksiyon göstermesini beklyorum Torino’nun, ellerindeki kadro şuana kadar sergiledikleri basketboldan daha fazlasını vaadediyor.

Cremona ligin flaş ekiplerinden biri evet ama son haftalarda özellikle iç sahada inişli çıkışlı bir grafik çizdiler ve kazandıkları maçlarda da hiç çift haneli, net bir üstünlük kuramadılar. Bu maçta da karşılarında yaralı ve koç değişikliğine gitmiş, bir o kadar da potansiyelli bir Torino var. Onların bu maçta yeni koçları ile reaksiyon göstermelerini ve kaybetseler de handikapta kalmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+10.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …