Anasayfa / Cremona / Cremona – Venezia İddaa Tahmini 01.06.19

Cremona – Venezia İddaa Tahmini 01.06.19

İtalya Lega Basket Serie A yarı final serisi 2.maçında Cremona Cumartesi saat 21:45’de Venezia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.30 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.39 olarak açıklamış.

Cremona koç Sachetti yönetiminde harika bir sezon geçirdi ve yarı finale kadar gelerek büyük başarı elde ettiler. Ama şimdi işi bir adım daha yukarı taşımak istiyorlar. Bunun için ilk maçta ev sahibi avantajını da kaybettikleri Venezia’ya özel bir direnç göstermeleri gerekecek ve ilk adımları evlerinde tekrar hata yapmamak olacak. İlk maçta yeteri kadar devreye giremeyen Crawford’un biraz daha hareketlenmesi ve takım savunmasını sertleştirmeleri gerekecek.

Venezia ilk turda kadro kalitesinin hakkını verememiş ve Trento karşısında beklentilerin aksine çok fazla zorlanarak ancak 3-2 ile geçebilmişlerdi seriyi. Özellikle Trento’nun sert savunması onları çok yıpratmıştı. Yarı final ilk maçında ise Cremona karşısında daha fazla fırsat buldular ve bunları değerlendirerek, özellikle Watt’ın pota altındaki etkinliği sayesinde 87 sayıya ulaşarak rakibin ev sahibi avantajını da kırmış oldular.

Cremona kadro kalitesi olarak belki Venezia’nın bir adım gerisinde, hatta tecrübeli olarak bir kaç adım geride. Ama sezon boyunca takım olmayı çok iyi başardılar ve hep karakter koydular bu tarz kritik maçlarda. Şimdi evlerinde bir kez daha reaksiyon göstermeleri gereken bir maça çıkıyorlar. Bu maçı kazanıp seriye tutunmaya çalışacaklar ve öncelikleri boyalı alan savunması ve hücumdaki verimliliği arttırmak olacak. Venezia seri ilerledikçe ilk turdaki fiziksel yorgunluğu daha fazla hissedecektir. Koç Sacchetti ve öğrencilerinin içerde bir kez daha hata yapmayacağını ve Venezia’yı yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.30
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.39
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 01.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Perşembe saat 04:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. …