Anasayfa / Criollas de Caguas / Criollas de Caguas – Osos de Manati İddaa Tahmini 16.06.24

Criollas de Caguas – Osos de Manati İddaa Tahmini 16.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Criollas de Caguas Pazar günü saat 03:00’da Osos de Manati ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Caguas son 2 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de galibiyet oranını yüzde 57.7’ye getirdi, liderlik koltuğunu Guaynabo ile paylaşıyorlar. Evlerindeki son maçta Bayamon’u 10 sayı farkla geçerken, 13 Haziran’daki son sınavda ise güçlü rakiplerden Arecibo’yı deplasmanda son nefeste de olsa 2 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. O maçta Jenkins, Branch ve Trice takımı galibiyete taşıyan başlıca isimler olmuşlardı. 

Manati ise son 3 maçtan ikisini kazanırken ufak çaplı bir çıkış yakaladı aslında. Ama halen yüzde 46.4’lük kazanma oranıyla alt sıralardan kurtulabilmiş değiller. Ayrıca deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin hiç yolunda gitmediğini gördük, son 3 maçlarının tamamını kaybettiler. Son olarak konuk oldukları Aguada karşısında hiç direnenemişler ve tam 26 sayı fark yemişlerdi. 

2 Haziran’daki son karşılaşmalarında Caguas deplasmanda olmasına rağmen rakibini 3 sayı farkla geçmişti. Bu maçta şimdi evlerinde oynamanın da avantajıyla Branch, Jenkins, Trice gibi kaliteli yabancıların liderliğinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Son dönemde özellikle deplasmanlarda kötü sinyaller alan ve farklı mağlubiyetler alan Manati’nin direnerek handikapta kalabileceğini sanmıyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.60
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …