Anasayfa / Criollas de Caguas / Criollas de Caguas – San German İddaa Tahmini 22.06.24

Criollas de Caguas – San German İddaa Tahmini 22.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Criollas de Caguas Cumartesi günü saat 03.00’da San German ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Caguas son dönemin formda ekiplerinden birisi, son 4 maçtan 3 tanesini kaznadılar ve bu sayede de 16 galibiyete ulaştılar. Şuanda yüzde 57.1 galibiyet oranıyla da B grubunda 3. sırada yer alıyorlar, zirveyi sıkı takiplerini sürdürüyorlar. Ayrıca evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük, sırasıyla Bayamon’u 10 sayı ve Manati’yi 4 sayı farkla yenmeyi bilmişler, sürprize izin vermemişlerdi.

San German ise rakibinin aksine son dönemde formsuz, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar. Yakaladıkları yüzde 36.7’lik galibiyet oranıyla A grubunun son sırasında yer alıyorlar… Deplasman karneleri de tahmin edeceğiniz üzere sıkıntılı, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Sırasıyla Arecibo’ya 8 sayı, Ponce’ye tam 35 sayı farkla ve Mayaguez’e ise 5 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu zaten bize aldıkları galibiyet sayıları ve kazanma yüzdeleri söylüyor… Caguas son dönemin formda ekiplerinden birisi ve özellikle evlerinde iyi işlere imza atıyorlar. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanacaklarını ve Trice, Jenkins, Mitchell, Branch gibi etkili yabancıları sayesinde kendi sikletlerinde olmayan rakiplerinin sürpriz yapmasına izin vermeden, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.63
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.83
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …