Anasayfa / Astana / CSKA Moskova – Astana İddaa Tahmini 14.01.23

CSKA Moskova – Astana İddaa Tahmini 14.01.23

VTB Ligi mücadelesinde CSKA Moskova Cumartesi günü saat 14:00’da Astana ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin limitini 104.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

CSKA bu sezonun açık ara en güçlü şampiyonluk adayı VTB’de. Nitekim ellerindeki geniş ve kaliteli rotasyonun hakkını sonuna kadar verdiler şuan kadar. Çıktıkları 20 maçın tamamını kayıpsız geçtiler. Ayrıca bu maçlarda rakiplerine karşı dominant bir hücum performansı sergilediler, maç başına 98 sayı gönderdiler rakip potalara. Hatta son 2 maçlarında bu ortalamanın da çok daha üstüne çıktıklarını gördük. Deplasmandaki o iki maçta Enisey ve Novgorod potalarına tam 109’ar sayı göndermişlerdi!

Astana ise bu sezonun en zayıf halkalarından birisi. 20 maçlarından sadece 4 tanesini kazanabildiler ve Minsk ile beraber son sıaları paylaşıyorlar puan tablosunda. Son 3 maçlarına baktığımızda 2 tanesinde savunmada ciddi şekilde sınıfta kaldıklarını gördük. Samara’dan tam 99 ve Zenit’den 93 sayı yemişlerdi. Normalde düşük tempoda oynayan ve denk rakiplere karşı savunmada diş gösterebilen bir takım konumundalar. Ama kendilerinden üst siklette olan takımlara karşı dirençleri hemen kırılabiliyor. 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını anlatmaya gerek yok. CSKA 20 maçın ardından namağlup bir şekilde liderlik koltuğunda oturuyor ve ortalamaları 98 sayı olmasına rağmen son 2 maçta, üstelik deplasmanda rakip potalara tam 109’ar sayı göndererek de ne kadar dominant bir hücum takım takımı olduğunu gösterdi. Astana’nın yakın zamanda Samara gibi orta şekerli bir takımdan bile 99 sayı yediğini görmüştük. Dolayısıyla CSKA’yı 100 sayının altında tutabileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (104.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Uruguay Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Club Atletico Olimpia – Bigua İddaa Tahmini 31.01.23

Uruguay Ligi mücadelesinde Club Atletico Olimpia Salı günü saat 02:30’da Bigua ile karşılaşacak. Hem İddaa …