Anasayfa / CSKA Moskova / CSKA Moskova – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 05.05.22

CSKA Moskova – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 05.05.22

VTB Ligi yarı final serisi ilk maçında CSKA Moskova Perşembe saat 19:30’da Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 170.5 olarak belirlemiş.

CSKA normal sezonu lider olarak tamamladıktan sonra ilk turda Novgorod karşısında da beklendiği gibi hiç zorlanmamış ve rakibini 3-0 ile süpürerek yarı final biletini kapmıştı. Serideki son 3 maçta hücum performanslarını zirveye çıkarmışlar, 91-89 ve 75-88’lik skorlarla kazanmayı bilmişlerdi. Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası takımdan ayrılan diğer yıldızlara rağmen ellerinde Shved, Ware, Clyburn, Milutinov, Kurbanov, Jerebko gibi önemli yıldızlar var. 

Kuban ise normal sezonu 4. sırada bitirdikten sonra ilk turda hiç yabancısı bulunmayan, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden en çok etkilenen takımlardan biri olan Parma’yı 3-0 ile sürpürerek yarı final biletini kapmışlardı. Onlar da CSKA gibi serinin son 2 maçında hücum performansı anlamında vites arttırmış, önce 100-84 sonra da 78-101 ile kazanarak yarı final biletini kapmışlardı. O son maçta takımın iki süper yıldızı McCollum 21 sayı, 4 asist ve Motley 19 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım da Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden beklenenden daha az etkilendiler, halen ellerinde önemli yıldızlar var. Özellikle CSKA, Zenit ile Kazan’ın ciddi anlamda güç kaybetmesiyle artık daha net bir şekilde en güçlü şampiyonluk favorisi. Ellerinde halen Clyburn, Shved, Milutinov gibi Euroleague yıldızları var. Kuban’ın da iki süper yıldız McCollum ile Motley liderliğinde kolay teslim olmayacağını düşünüyorum. İki takımın da son maçlarda artan hücum performansları ve kadrolarında bulundurdukları önemli skorerle birlikte bizlere bu maçta yüksek skorlar izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.51
Bets10 Oranı: ÜST (170.5) – 1.76
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Salı günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile …