Anasayfa / 7DAYS EuroCup / CSKA Moskova – Tofaş İddaa Tahmini 12.09.19

CSKA Moskova – Tofaş İddaa Tahmini 12.09.19

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup hazırlık turnuvasında CSKA Moskova Perşembe saat 17:30’da temsilcimiz Tofaş ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açıklamamışken Bets10 ise Tofaş lehine 12.5 handikap belirlemiş.

CSKA her ne kadar Higgins, Rodriguez, De Colo gibi önemli yıldızlarını kaybetmiş olsa da Mike James, Ron Baker, Darrun Hilliard, Janis Strelnieks, Johannes Voigtmann, Kostas Koufos gibi isimleri ekleyerek çok daha geniş bir rotasyon oluşturdular ki Clyburn, Hines ve Bolomboy’u da ellerinde tutmuşlardı. Hackett, Voigtmann, Kurbanov, Bolomboy, Antonov, Vorontsevich bu turnuvada yer almayacaklar milli takım görevlerinden dolayı.

Tofaş ise Mejia’nın hafif sakatlığı nedeniyle son maçlarda onu riske etmedi. White, Williams, Lojeski henüz adaptasyon süreçlerinin başındalar. Philip ise takıma hemen ısınmış göründü ve hazırlık maçlarının yıldızlarındandı. Son maçta ise Bandırma karşısında ilk yarı iyi oynamalarına rağmen iş rotasyona gidince rakibin genç oyuncularına cevap veremediler ve farklı kaybettiler.

CSKA milli takımlarda olan oyuncularının eksikliklerine rağmen Mike James, Ron Baker, Will Clyburn, Kyle Hines ve Kostas Koufos ile birlikte oldukça tehlikeli bir takım. Henüz adaptasyon sürecinde olan ve Mejia’dan da verim alamayan Tofaş karşısında fazla zorlanacaklarını düşünmüyorum. Koç Itoudis ve öğrencilerinin James liderliğinde temsilcimizi çift haneli farklarla yenebileceklerini düünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.76
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …