Anasayfa / CSKA Moskova / CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 22.05.21

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 22.05.21

VTB Ligi yarı final serisi 3. maçında CSKA Moskova Cumartesi saat 17:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.40 olarak belirlemiş.

CSKA normal sezonu 4. sırada bitirdiği için seriye dezavantajlı başlamıştı ama daha ilk maçtan rakibini deplasmanda 73-78 ile geçerek bu dezavantajı kırıp artık serideki ev sahibi avantajını ele geçirmiş oldu. İkinci maçta da yine deplasmanda olmalarına rağmen çok iyi direndiler ve 2 uzatmanın ardından 107-104 ile kaybettiler. O maçta Clyburn 28 sayı, 6 ribaund ile yıldızlaşırken, Shengelia 27 sayı, 6 ribaund ve Hackett da 17 sayı ile onun en büyük yardımcıları olmuşlardı. 

Zenit daha ilk maçtan serideki avantajını rakibine kaptırmıştı. Sonrasında evlerindeki ikinci maçta da çok zorlandılar ve anca 2 uzatma sonrasında CSKA’yı dize getirebildiler. 107-104 ile kazanarak adeta seriye tutundukları o maçta Pangos 27 sayı, 9 asist ile yıldızlaşmış, Baron 20 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Poythress da 15 sayı, 8 ribaund ile diğer galibiyetin diğer mimarları olmuşlardu. Ancak özellikle savunmadaki bu yumuşak performans serinin geri kalanı için onlar adına hiç olumlu değildi. 

İki takım arasında ciddi farklar olmadığını biliyoruz Euroleague sahnesinden de. Ancak CSKA’nın koç Itoudis ile bu sezon farklı bir boyutta oynadığını da söylemek lazım. Özellikle Clyburn ve Shengelia’nın artık birlikte oynamaya alışmaları, Hackett’ın James’in gidişinden sonra tam anlamıyla direksiyona geçmesiyle çok istikrarlı ve iyi basketbol oynuyorlar. Seride durumu 1-1’e getirip ev sahibi avantajını da yakalamışken buradan geri dönmezler. Tecrübeli oyuncuların liderliğinde Pangos ve arkadaşlarını bu maçta da geçerek seride 2-1 ile üstünlüğü ele alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.40
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …