Anasayfa / CSM Oradea / CSM Oradea – Szombathely İddaa Tahmini 20.09.19

CSM Oradea – Szombathely İddaa Tahmini 20.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk eleme turu 2. maçında CSM Oradea Cuma saat 19:00’da Szombathely ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamış.

Rumen ekibi ilk maçta deplasmanda olmasının da etkisiyle hiç varlık gösterememiş ve denk rakibi karşısında sadece 62 sayı bulabilmiş, sonuç olarak da kaybetmişti doğal olarak. Zekovic ile Watson ellerinden geleni yapmışl olsalar da Broussard ve Markovic’den beklenen katkı gelmeyince 60 sayıyı zorla geçebildiler. Savunmada fena iş çıkarmadıkları ve potalarında 71 sayı gördükleri maçı kaybetmekten kurtulamadılar.

Macar ekibi evinde oynamanın avantajı ile sert ve disiplinli savunma sergilemiş, Oradea karşısında düşük skor potansiyelini böylece kamufle ederek kazanabilmişti, özetle onları kendi skor seviyelerine çekerek kazandılar. İki Macar oyuncu Benke ve Filipovity’den gelen toplamda 35 sayı maçın seyrini değiştiren faktör olmuştu. 

Oradea için artık tamam mı devam mı maçı sadece kazanmaları yetmiyor, en az 10 sayı farkla kazanmaları gerekecek. Macar ekibi de bu farkın oluşmaması için ilk maçta olduğu gibi tempoyu düşürüp sert bir savunma yaparak rakibinin evinde ritm bulmasını engellemeye çalışacaktır. Oradea’nın da benzer şekilde savunmayı ön planda tutacağını ve iki takımın da sınırlı hücum potansiyellerini düşününce böyle sert savunmalara karşı bizlere yine düşük skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (155.5) – 1.70
Bets10 Oranı: ALT (155.5) – 1.85
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …