Anasayfa / Czarni Slupsk / Czarni Slupsk – Zielona Gora İddaa Tahmini 30.01.23

Czarni Slupsk – Zielona Gora İddaa Tahmini 30.01.23

Polonya Ligi 18. hafta mücadelesinde Czarni Slupsk Pazartesi günü saat 20:00’da Zielona Gora ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Czarni bu sezonun orta şekerli play-off takımlarından birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazanarak 9 galibiyete ulaştılar ve bu sayede de kendilerine 8. sırada yer buldular. Son 2 maçlarını deplasmanda oynamalarına raümen de Gdynia’ya 20 ve Ostrow gibi dişli bir rakibe de 10 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Bu başarılı sekansta öne çıkan artıları ise tempo kontrolü ve sert savunma olmuştu kuşkusuz. 

Gora ise eski gücünde değil. 17 maçtan sadece 8 galibiyet çıkarabildiler ama yine de play-off yarışının içindeler, kendilerine 9. sırada yer bulmuş durumdalar. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde ENBL sahnesinde Lublin ve Tal Tech’i yenerken ligde ise güçlü rakiplerden, lider Wroclaw’a beklenenden iyi direnerek 7 sayı farkla yenilmişlerdi. 25 Ocak’takim son sınavlarında ise evlerinde ENBL sahnesinde Siauliai’y, 78-73 ile geçmişlerdi.

Czarni son dönemde ligin en formda takımlarından birisi. Ama karşılarında da çıkışa geçen ve play-off yarışında halen iddiası bulunan dişli bir rakip olacak. Gora’nın son maçlarda deplasmanda sergilediği pozitif basketbolu sürdüreceğini, play-off yarışındaki direk rakiplerinden biri olan ev sahibi karşısında Alford, Hadzibegovic, Kutlesic liderliğinde direnerek kolay lokma olmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.66
intobet Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Indiana Pacers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Indiana Pacers Salı günü saat 02:00’de Batı ekibi Dallas Mavericks ile …