Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Dabrowa Gornicza – Krosno İddaa Tahmini 17.04.19

Dabrowa Gornicza – Krosno İddaa Tahmini 17.04.19

Polonya Ligi 28.hafta mücadelesinde Dabrowa Gornicza Çarşamba saat 20:00’da Krosno ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Dabrowa son haftalarda yakaladığı galibiyet serisi ile puan tablosunda yükselmeye başladı ve 15 galibiyetle 6.sıradalar ancak bir üst takımla aralarında 4 maç fark var bu nedenle yerlerini korumak onlar için artık temel gaye olacak. Son 3 maçlarını da deplasmanda oynamalarına rağmen kazandılar. Evlerinde de şeytanın bacağını kırdılar ve galibiyet hasretini son maçta Spojnia’yı 6 sayı farkla yenerek sonlandırmışlardı.

Krosno sadece 6 galibiyet toplayabildi ve averajla son sırada, yani düşme hattında yer alıyor. Deplasman karneleri de berbat, 12 maçtan 11 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise çift haneli farklarla kaybettiklerini gördük, Spojnia’ya 12 ve güçlü rakipleri Anwil’e tam 28 sayı farkla kaybederek darma dağın olmuşlardı.

Dabrowa son haftalarda çok formda ve sezon boyunca en iyi yaptığı şeyi yaparak deplasmanda kazanmaya devam ediyorlar. İlginç bir şekilde iç saha performansları kötü ama son maçta bu sıkıntıyı da çözmüş göründüler Spojnia’yı 6 sayı farkla yenerek. Bu maçta da zayıf rakplerini çift haneli farklarla rahat yenerek 6.sıra için yerlerini sağlamlaştıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.77
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Brose Bamberg – CEZ Nymburk İddaa Tahmini 10.12.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 8.hafta mücadelesinde Brose Bamberg Salı saat 22:00’da CEZ Nymburk ile karşılaşacak. İddaa …